Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302157766
Pris fra 32 krtil 38,63 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,63 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: AAK500D8811
EAN: 5703302157766
Varenr.: 1989508
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Baseline Ramme 50 1 modul, 21 mm høj, koksgrå
33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Baseline 50 forhjet ramme (21 mm dyb), 1 modul, koksgr
33,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Baseline 50 1M 21Mm, Kg
34,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga baseline 50 1m 21mm, kg
36,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA BASELINE 50 1M 21MM, KG
38,63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK32 kr71 krKøb
2Elvvs.dk33 kr33 krKøb
3WATTOO.DK33,5 kr33,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk34,62 kr34,62 krKøb
5MaintainIt36,25 kr36,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN38,63 kr38,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå. i 176 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Baseline 50 1 modul ramme 21 mm høj, koksgrå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202632 kr1 kr (3%)
24. apr. 202633 kr
23. apr. 202633,5 kr
18. apr. 202633 kr
17. apr. 202633,5 kr
4. apr. 202633 kr1 kr (3%)
20. mar. 202632 kr
19. mar. 202632,25 kr
4. mar. 202632 kr1 kr (3%)
3. mar. 202633 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret