Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302166584
Pris fra 31 krtil 38,59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 7,59 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 24. apr.

Sammenlign priser på LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, koksgrå
31 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Løs afdækning for LK FUGA stikkontakt 2M med sidejord & schuko.LK FUGA har gennem tre årtier formået at følge med tiden og forene unikt design med hverdagens funktionalitet. Det unikke design spiller fortsat en særlig rolle, og de tekniske funktioner udvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: Charcoal gray
Størrelse: 2-module (two-gang)
EAN: 5703302166584
Varenr.: 1017060595
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, koksgrå
31 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå
31 kr
Til butik
LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå billede

Produktinformation

LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater.

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Tangenter og afdækninger
EAN: 5703302166584
Varenr.: 2403249
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, koksgrå
32 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for dobbelt stikkontakt m/sidejord, 2 modul, koksgrå
32 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, koksgrå
34 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til 2m stikkontakt med sidejord - koksgrå
38,59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga afdækning til 2m stikkontakt med sidejord - koksgrå
38,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK31 kr31 krKøb
2LavprisEl31 kr31 krKøb
3Elvvs.dk31 kr31 krKøb
4LampeGuru.dk32 kr32 krKøb
5LavprisVærktøj32 kr32 krKøb
6Greenline34 kr34 krKøb
7EL-GROSSISTEN38,59 kr38,59 krKøb
8EL-NETSALG38,59 kr38,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202631 kr2 kr (7%)
24. apr. 202629 kr1 kr (3%)
23. apr. 202630 kr1 kr (3%)
2. mar. 202629 kr1 kr (3%)
1. mar. 202630 kr1 kr (3%)
7. jan. 202629 kr1 kr (4%)
12. dec. 202528 kr1 kr (3%)
11. dec. 202529 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret