Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302166560
Pris fra 18 krtil 29 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, hvid
18 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, hvid billede

Produktinformation

Afdækning for stikkontakt med sidejord, 2 modul.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
Størrelse: 2-module (two-gang)
EAN: 5703302166560
Varenr.: 1017060579
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for dobbelt stikkontakt m/sidejord, 2 modul, hvid
20 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fuga Afdækning til stikkontakt med sidejord, 2M, hvid
20,23 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid
21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, hvid
23 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, hvid
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til 2m stikkontakt med sidejord - hvid
25,73 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga afdækning til 2m stikkontakt med sidejord - hvid
25,73 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 2 modul, hvid
29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl18 kr18 krKøb
2LavprisVærktøj20 kr20 krKøb
3CS MEGASTORE DK20,23 kr59,23 krKøb
4Elvvs.dk21 kr21 krKøb
5BilligVVS DK23 kr23 krKøb
6Greenline23 kr23 krKøb
7EL-GROSSISTEN25,73 kr25,73 krKøb
8EL-NETSALG25,73 kr25,73 krKøb
9LampeGuru.dk29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning for Schuko stikkontakt med jord 2,0 modul - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202618 kr2 kr (10%)
15. maj 202620 kr1 kr (5%)
6. maj 202619 kr1 kr (5%)
5. maj 202620 kr1 kr (5%)
30. apr. 202619 kr1 kr (5%)
24. apr. 202620 kr1 kr (5%)
23. apr. 202621 kr1 kr (5%)
2. mar. 202620 kr1 kr (5%)
1. mar. 202621 kr1 kr (5%)
7. jan. 202620 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret