Gå til hovedindhold

Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 705 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 615,45 kr 24. maj

Sammenlign priser på Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 705 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL-INF 120 White - 3 pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA
705 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL-INF 120 White - 3 pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 122mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 29 dBa, lufttryk max 61.3 CFM, max statisk luftryk 2.66 mmH2O, omdrejningshastighed: 200 - 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: (via hub) 4-pins & RGB tilslutning: (via hub) 3-pins (5 volt), kombineret PWM & RGB tilslutning: 7-pins, addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: Lian Li UNI HUB SL-INF, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 3 blæsere, farve: hvid med RGB. - - Inklusiv UNI FAN SL-INF controller, understøtter op til 16 UNI FAN SL-INF fans! - Daisy-chained med mindre kabelrod - Lian Li L-Connect 3 software til at styre RGB effekter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: UF-SLIN120-3W
EAN: 4718466011749
Varenr.: 3085691
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY UF-SLIN120-3W - Indsats med blæser - 120 mm - hvid
705,41 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk
850 kr
Til butik
Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev enestående køleeffekt og imponerende belysning med Lian Li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3-pack - 120mm, Infinity RGB. Dette pakketilbud indeholder tre hvide 120mm ventilatorer og en inkluderet controller, der giver dig fuld kontrol over dine ventila...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4718466011749
Varenr.: 42841598984429
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LIAN LI UNI FAN SL-INF 120 ARGB PWM - 120 mm, hvid, 3-pak med controller
879 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LIAN LI UNI FAN SL-INF 120 ARGB PWM - 120 mm, hvid, 3-pak med controller
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK705 kr744 krKøb
2CS MEGASTORE DK705,41 kr744,41 krKøb
3Geekd850 kr850 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 136 dage. Laveste pris i perioden er 615,45 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 725 kr.

Den nuværende pris på 705 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Hvid 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller Inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026705 kr12 kr (2%)
31. maj 2026693 kr
25. maj 2026692,99 kr77,54 kr (13%)
24. maj 2026615,45 kr68,55 kr (10%)
23. maj 2026684 kr40 kr (6%)
22. maj 2026724 kr17 kr (2%)
21. maj 2026741 kr23 kr (3%)
18. maj 2026718 kr4 kr (1%)
17. maj 2026722 kr4 kr (1%)
16. maj 2026718 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret