Gå til hovedindhold

LG Electronics LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort

LG ElectronicsHøjttalereEAN: 8806091940896
Pris fra 2.603 krtil 3.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 856 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.602 kr 24. maj

Sammenlign priser på LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2603 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG SC9S 3.1.3-kanal Soundbarsystem Sort
2.603 kr
Til butik
LG SC9S 3.1.3-kanal Soundbarsystem Sort billede

Produktinformation

LG SC9S - Lydbarsystem - til hjemmebiograf - 3.1.3-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 400 watt (Total)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SC9S
EAN: 8806091940896
Varenr.: 1001396093
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort
2.848 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Soundbar LG SC9S 3.1.3-kanal med subwoofer - sort
-26%3.099 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Soundbar LG SC9S 3.1.3-kanal med subwoofer - sort billede

Produktinformation

LG SC9S - Lydbarsystem - til hjemmebiograf - 3.1.3-kanal - trådløs - Wi-Fi, Bluetooth - App-kontrolleret - 400 Watt (Total)GenereltEgenskaber: AI Room Calibration, smartphone-supportMedieindholdskilde: USB-værtProdukttype: Lydbarsystem - til hjemmebiograf - 3.1.3-kanalHøjttalersystemAirPlay: JaApp-kontrolleret: JaAudio Return Channel (ARC) kapabilitet: JaAudioformater: WAVAACMP3FLACLPCMAAC +OGGBluetooth audiocodec: SBC, AACDekodere: Dolby DigitalDolby Digital PlusDolby TrueHDDTS-HD Master AudioDTS-HD High ResolutionDolby AtmosDTS:XLPCMForstærker: IntegreretHøjopløsnings-audio: JaHøjttalertype: AktivInterface: Wi-Fi, Bluetooth 5.0Internet Streaming Services: TIDAL, Spotify ConnectLøbende strøm for audiosystem (Samlet): 400 WattLydeffekter: SoundShareClear VoiceBass BlastBiografSpiltilstandBass Blast+AI Sound ProIMAX EnhancedMaksimal sampling rate understøttet: 96 kHzMedietype: Subwoofer, lydbarVideo-gennemløb: 2160 (4K)Internet of Things (IoT)Intelligent assistent: Google Assistant, AlexaInternet of Things (IoT) kompatibel: Ja

Produktspecifikationer

Kategori: Højtalere
Vægt: 20g
EAN: 8806091940896
Varenr.: 1834040
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Soundbar LG SC9S 3.1.3-kanal med subwoofer - sort
-26%3.119 kr
Før 4.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG SC9S 3.1.3-kanal Soundbarsystem Sort
3.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.603 kr2.603 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.848 kr2.917 krKøb
3Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
4Vivas DK3.119 kr3.279 krKøb
5Ultrashop3.459 kr3.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort

PriceData har fulgt prisen på LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.602 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 6.383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.067 kr.

Den nuværende pris på 2.603 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for LG SC9S - Lydbarsystem - til TV - 3.1.3-kanal - trådløs - Bluetooth, Wi-Fi - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.603 kr36 kr (1%)
27. maj 20262.639 kr37 kr (1%)
24. maj 20262.602 kr37 kr (1%)
20. maj 20262.639 kr189 kr (7%)
19. maj 20262.828 kr73 kr (3%)
17. maj 20262.755 kr73 kr (3%)
16. maj 20262.828 kr73 kr (3%)
15. maj 20262.755 kr73 kr (3%)
12. maj 20262.828 kr73 kr (3%)
10. maj 20262.755 kr73 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret