Gå til hovedindhold

LG Electronics LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total)

LG ElectronicsHøjttalereEAN: 8806096575536
Pris fra 1.699 krtil 2.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.638 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG S70TY soundbar 3.1.1 med trådløs subwoofer - 400 W, sort
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LG S70TY soundbar 3.1.1 med trådløs subwoofer - 400 W, sort billede

Produktinformation

Fyldig lyd til film, sport og spilLG S70TY er en elegant soundbar i sort, der løfter lyden fra dit TV med kraftfuld 3.1.1-kanals surround og en separat, trådløs subwoofer. Med op til 400 W samlet effekt får du dyb bas til actionfilm, klar dialog i serier og intens lyd i spil. eARC/ARC gør det nemt at føre lyd fra TV’et til soundbaren via HDMI, så du kan nyde formater som Dolby Atmos og DTS:X.Nem betjening og smarte tilslutningerTilslut via HDMI, optisk eller Bluetooth 5.1 (SBC/AAC) og styr lyden fra din Android- eller iOS-enhed. Vælg mellem equalizer-tilstande som Movie, Game, Sport, Standard, Bass Blast og Bass Blast+ for hurtigt at matche indholdet. Auto sluk hjælper med at spare strøm i hverdagen.Skabt til LG TV - men klar til altS70TY arbejder sammen med LG-funktioner som AI Sound Pro, WOW Interface og WOW Orchestra, og CEC (SimpLink) giver kontrol med TV-fjernbetjeningen. Den aktive subwoofer er trådløs for fleksibel placering, mens den slanke soundbar passer diskret foran de fleste TV.Kanaler: 3.1.1Samlet RMS-effekt: 400 WLydformater: Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital/Plus, DTS, DTS-HD HR/MA, DTS:XTilslutninger: HDMI ind 1, HDMI ud 1 (ARC/eARC), optisk ind 1, USB, Bluetooth 5.1 (SBC/AAC)Netværk: Wi‑Fi og Ethernet: NejUnderstøttede styresystemer: Android, iOSEqualizer-tilstande: Bass Blast, Bass Blast+, Game, Movie, Sport, StandardSubwoofer: trådløs aktiv, RMS 220 W, basrefleks, impedans 3 Ω, følsomhed 86 dBSoundbar-højttalere: 5 stk., RMS 120 W, impedans 6 ΩForbrug: typisk 66 W (soundbar 33 W, subwoofer 33 W), standby 0,5 WMål soundbar (B × H × D): 95,0 × 6,3 × 11,5 cm; vægt 3,0 kgMål subwoofer (B × H × D): 20,0 × 37,7 × 28,5 cm; vægt 5,7 kgFarve: SortVægmontering: NejI kassen: Fjernbetjening, batterier, optisk kabel, quick ...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Soundbars
Vægt: 23.63g
EAN: 8806096575536
Varenr.: 2127140
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG S70TY soundbar 3.1.1 med trådløs subwoofer - 400 W, sort
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LG S70TY soundbar 3.1.1 med trådløs subwoofer - 400 W, sort billede

Produktinformation

Fyldig lyd til film, sport og spilLG S70TY er en elegant soundbar i sort, der løfter lyden fra dit TV med kraftfuld 3.1.1-kanals surround og en separat, trådløs subwoofer. Med op til 400 W samlet effekt får du dyb bas til actionfilm, klar dialog i serier og intens lyd i spil. eARC/ARC gør det nemt at føre lyd fra TV’et til soundbaren via HDMI, så du kan nyde formater som Dolby Atmos og DTS:X.Nem betjening og smarte tilslutningerTilslut via HDMI, optisk eller Bluetooth 5.1 (SBC/AAC) og styr lyden fra din Android- eller iOS-enhed. Vælg mellem equalizer-tilstande som Movie, Game, Sport, Standard, Bass Blast og Bass Blast+ for hurtigt at matche indholdet. Auto sluk hjælper med at spare strøm i hverdagen.Skabt til LG TV - men klar til altS70TY arbejder sammen med LG-funktioner som AI Sound Pro, WOW Interface og WOW Orchestra, og CEC (SimpLink) giver kontrol med TV-fjernbetjeningen. Den aktive subwoofer er trådløs for fleksibel placering, mens den slanke soundbar passer diskret foran de fleste TV.Kanaler: 3.1.1Samlet RMS-effekt: 400 WLydformater: Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital/Plus, DTS, DTS-HD HR/MA, DTS:XTilslutninger: HDMI ind 1, HDMI ud 1 (ARC/eARC), optisk ind 1, USB, Bluetooth 5.1 (SBC/AAC)Netværk: Wi‑Fi og Ethernet: NejUnderstøttede styresystemer: Android, iOSEqualizer-tilstande: Bass Blast, Bass Blast+, Game, Movie, Sport, StandardSubwoofer: trådløs aktiv, RMS 220 W, basrefleks, impedans 3 Ω, følsomhed 86 dBSoundbar-højttalere: 5 stk., RMS 120 W, impedans 6 ΩForbrug: typisk 66 W (soundbar 33 W, subwoofer 33 W), standby 0,5 WMål soundbar (B × H × D): 95,0 × 6,3 × 11,5 cm; vægt 3,0 kgMål subwoofer (B × H × D): 20,0 × 37,7 × 28,5 cm; vægt 5,7 kgFarve: SortVægmontering: NejI kassen: Fjernbetjening, batterier, optisk kabel, quick start guide, garantikort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Soundbars
Vægt: 23.63g
EAN: 8806096575536
Varenr.: 2127140
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total)
2.116 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG S70TY 3.1.1-kanal Soundbar Sort
2.117 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG S70TY 3.1.1-kanal Soundbar Sort
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
2Vivas DK1.719 kr1.958 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.116 kr2.116 krKøb
4CompuMail DK2.117 kr2.117 krKøb
5Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total)

PriceData har fulgt prisen på LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 1.638 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 2.324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.882 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for LG S70TY - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 3.1.1-kanal - trådløs - Bluetooth 5.1 - App-kontrolleret - 400 Watt (Total) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.699 kr418 kr (20%)
27. maj 20262.117 kr318 kr (18%)
24. maj 20261.799 kr100 kr (6%)
22. maj 20261.699 kr625 kr (27%)
21. maj 20262.324 kr316 kr (16%)
20. maj 20262.008 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.007 kr308 kr (18%)
12. maj 20261.699 kr303 kr (15%)
11. maj 20262.002 kr11 kr (1%)
10. maj 20261.991 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret