Gå til hovedindhold

LG Electronics LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA

LG ElectronicsComputerskærmeEAN: 8806096597200
Pris fra 665 krtil 879 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 653 kr 31. maj

Sammenlign priser på LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 665 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27U41YA-B - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR
665 kr
Til butik
27" LG 27U41YA-B - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR billede

Produktinformation

LED-skærm, 27", 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz, IPS, 250 cd/m², HDR10, 5 ms, HDMI, VGA

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27U41YA-B.AEUQ
EAN: 8806096597200
Varenr.: 3472712
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27U41YA-B 27" 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz
719 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA
753 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 27U41YA-B 27" IPS skærm - Full HD 120 Hz, HDMI/VGA
-17%799 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 27U41YA-B 27" IPS skærm - Full HD 120 Hz, HDMI/VGA
-16%819 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 27U41YA-B 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK665 kr704 krKøb
2CompuMail DK719 kr719 krKøb
3CS MEGASTORE DK753 kr792 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Vivas DK819 kr888 krKøb
6Ultrashop879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA

PriceData har fulgt prisen på LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 665 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for LG 27U41YA-B - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - HDR10 - 5 ms - HDMI, VGA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026665 kr12 kr (2%)
31. maj 2026653 kr35 kr (5%)
30. maj 2026688 kr35 kr (5%)
28. maj 2026653 kr6 kr (1%)
27. maj 2026659 kr6 kr (1%)
20. maj 2026653 kr6 kr (1%)
18. maj 2026659 kr6 kr (1%)
16. maj 2026653 kr7 kr (1%)
15. maj 2026660 kr7 kr (1%)
14. maj 2026667 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret