Gå til hovedindhold

Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646064637
Pris fra 1.349 krtil 2.672 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.323 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.325 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark E360H11E Toner Black - Lasertoner Sort
1.349 kr
Til butik
Lexmark E360H11E Toner Black - Lasertoner Sort billede

Produktinformation

Tonerpatron, Højtydende, 1 x sort, 9000 sider, LRP - E360/E460

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: E360H11E
EAN: 0734646064637
Varenr.: 2149384
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lexmark E360H11E Sort Lasertoner Original
1.371 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner sort - Lexmark E360H11E, original, 9.000 sider
-5%1.419 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toner sort - Lexmark E360H11E, original, 9.000 sider billede

Produktinformation

Fordele ved original sort tonerFå skarpe, professionelle udskrifter med den originale Lexmark E360H11E. Denne sorte tonerpatron er udviklet til laserudskrivning og leverer stabil kvalitet side efter side - ideel til kontorer og hjemmearbejdspladser med et moderat til højt printbehov. Med en kapacitet på op til 9.000 sider kan du printe længere mellem hver udskiftning og holde tempoet i hverdagen.Til pålidelig udskrivning i sort/hvidPatronen er en original løsning fra Lexmark, designet til at passe til kompatible Lexmark-laserprintere i E-serien. Den sorte toner sikrer tydelig tekst og klare linjer i rapporter, fakturaer og dokumenter. Indeholder 1 stk.Type: OriginalFarve: SortUdbytte (sort): 9.000 siderPrintteknologi: LaserudskrivningAntal pr. pakke: 1 stk.Oprindelsesland: MexicoHS-kode: 84439990...

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Toner
Vægt: 2.02g
EAN: 0734646064637
Varenr.: 1942874
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner sort - Lexmark E360H11E, original, 9.000 sider
-5%1.439 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A
2.169 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Sort 9000 sider Toner E360H11E
2.672 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
2Tonerland.dk1.371 kr1.371 krKøb
3Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
4Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb
5InkClub DK2.169 kr2.169 krKøb
6CompuMail DK2.672 kr2.672 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.269 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.371 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.317 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider, høj kapacitet, return E360H11E Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.349 kr22 kr (2%)
30. apr. 20261.371 kr46 kr (3%)
13. apr. 20261.325 kr14 kr (1%)
2. feb. 20261.339 kr10 kr (1%)
29. jan. 20261.329 kr1 kr (0%)
28. jan. 20261.330 kr2 kr (0%)
27. jan. 20261.332 kr1 kr (0%)
25. jan. 20261.333 kr2 kr (0%)
24. jan. 20261.335 kr1 kr (0%)
22. jan. 20261.336 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret