Gå til hovedindhold

HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889296182894
Pris fra 2.065 krtil 3.070,92 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.005,92 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.950 kr 4. mar.

Sammenlign priser på HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2065 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 87A / CF287A Black Toner
2.065 kr
Til butik
HP 87A / CF287A Black Toner billede

Produktinformation

Sort, original, LaserJet, tonerpatron (CF287A), for LaserJet Managed E50045; LaserJet Managed Flow MFP E52545

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CF287A
EAN: 0889296182894
Varenr.: 2553880
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 87A Sort 9000 sider Toner CF287A
2.185 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 87A Sort 9000 sider Toner CF287A
2.389 kr
Til butik
HP 87A Sort 9000 sider Toner CF287A billede

Produktinformation

Oplev den utrolige ydeevne og kvalitet med HP 87A Sort Toner (CF287A), designet til at give dig op til 9.000 sider med skarpe, klare udskrifter. Dette originale tonerpatron er perfekt til både hjemmet og kontoret, hvor kravene til dokumentkvalitet er høje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 0889296182894
Varenr.: 37972
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 87A sort - 9.000 sider
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 87A sort - 9.000 sider
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 87a 9k - Cf287a
2.494 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner CF287A 87A Sort
-12%2.598 kr
Før 2.949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A
2.719 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 87A Toner Cf287a Sort, 9000 Sider
3.070,92 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.065 kr2.065 krKøb
2CompuMail DK2.185 kr2.185 krKøb
3Ultrashop2.389 kr2.389 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb
6Dustin DK2.494 kr2.580,25 krKøb
7Teknikproffset DK2.598 kr2.657 krKøb
8InkClub DK2.719 kr2.719 krKøb
9Hertels Boresko3.070,92 kr3.070,92 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.950 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 2.193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.062 kr.

Den nuværende pris på 2.065 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for HP HP 87A Tonerkassette sort CF287A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 20262.065 kr1 kr (0%)
31. mar. 20262.064 kr129 kr (6%)
21. mar. 20262.193 kr203 kr (10%)
17. mar. 20261.990 kr40 kr (2%)
4. mar. 20261.950 kr147 kr (7%)
2. mar. 20262.097 kr32 kr (2%)
28. feb. 20262.065 kr91 kr (4%)
27. feb. 20262.156 kr92 kr (4%)
26. feb. 20262.064 kr6 kr (0%)
24. feb. 20262.070 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret