Gå til hovedindhold

Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646317825
Pris fra 698 krtil 2.212 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.514 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark X264H31G Toner Black - Lasertoner Sort
698 kr
Til butik
Lexmark X264H31G Toner Black - Lasertoner Sort billede

Produktinformation

Tonerpatron, Højtydende, 1 x sort - X264/X36X

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: X264H31G
EAN: 0734646317825
Varenr.: 2217205
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron Lexmark X264H31G - sort, original
-2%809 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tonerpatron Lexmark X264H31G - sort, original billede

Produktinformation

Fordele ved original sort toner til LexmarkFå skarp og pålidelig dokumentudskrivning med den originale Lexmark X264H31G tonerpatron. Den er udviklet til laserudskrivning og leverer konsekvente sorte tekster og grafer side efter side. Med en kapacitet på op til 9.000 sider er den et solidt valg til kontorer og hjemmearbejdspladser med jævnligt printbehov.Stabil ydelse til professionelt resultatDenne originale sort/hvid-toner er designet til at fungere problemfrit i kompatible Lexmark-laserprintere. Du får klar sort farve og stabil drift inden for et bredt temperaturområde på 5 - 35 °C og relativ luftfugtighed på 8 - 80 %. Pakken indeholder 1 patron, klar til installation.Type: Original tonerpatronUdskrivningsteknologi: LaserFarve: SortSidetal (sort): 9.000 siderAntal pr. pakke: 1 stk.Driftstemperatur: 5 – 35 °CRelativ luftfugtighed i drift: 8 – 80 %Produktfarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Toner
Vægt: 2.04g
EAN: 0734646317825
Varenr.: 1929241
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron Lexmark X264H31G - sort, original
-2%829 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tonerpatron Lexmark X264H31G - sort, original billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Toner
Vægt: 2.04g
EAN: 0734646317825
Varenr.: 1929241
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A
2.209 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lexmark X264H31G Sort toner Original
2.212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK698 kr737 krKøb
2Boligcenter DK809 kr809 krKøb
3Vivas DK829 kr908 krKøb
4InkClub DK2.209 kr2.209 krKøb
5Tonerland.dk2.212 kr2.212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A i 170 dage. Laveste pris i perioden er 698 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 831 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 32 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Lexmark Tonerkassette sort 9.000 sider X264H31G Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026698 kr140 kr (17%)
17. apr. 2026838 kr24 kr (3%)
13. apr. 2026814 kr6 kr (1%)
2. mar. 2026820 kr10 kr (1%)
17. feb. 2026810 kr29 kr (4%)
11. feb. 2026781 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026780 kr1 kr (0%)
8. feb. 2026781 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026782 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026783 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret