Gå til hovedindhold

Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II

LexarHovedtelefonerEAN: 0843367124510
Pris fra 1.239 krtil 2.264,32 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.025,32 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 995 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1239 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 256GB 270MB/s
1.239 kr
Til butik
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 256GB 270MB/s billede

Produktinformation

Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 256GB 270MBs Oplev lynhurtig ydeevne med Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card, ideel til både fotografer og videografen. Med en imponerende lagerkapacitet på 256GB kan du gemme tusin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: Hukommelseskort & Kortlæsere
EAN: 0843367124510
Varenr.: 78436
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II
1.333 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 256GB
1.398 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar Pro 1800x SDXC U3 (V60) UHS-II R270/W180 256GB - Hukommelseskort
2.264,32 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.333 kr1.333 krKøb
3Proshop DK1.398 kr1.398 krKøb
4MAXiPRO2.264,32 kr2.264,32 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II

PriceData har fulgt prisen på Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II i 182 dage. Laveste pris i perioden er 627 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 959 kr.

Den nuværende pris på 1.239 kr er 29% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 256 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.239 kr109 kr (8%)
24. maj 20261.348 kr109 kr (9%)
19. maj 20261.239 kr160 kr (11%)
18. maj 20261.399 kr160 kr (13%)
16. maj 20261.239 kr159 kr (11%)
15. maj 20261.398 kr159 kr (13%)
28. apr. 20261.239 kr10 kr (1%)
27. apr. 20261.249 kr10 kr (1%)
24. apr. 20261.239 kr10 kr (1%)
23. apr. 20261.249 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret