Gå til hovedindhold

Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II

LexarHovedtelefonerEAN: 0843367124503
Pris fra 1.004 krtil 1.612,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 608,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 654 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1004 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 128GB 270MB/s
1.004 kr
Til butik
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 128GB 270MB/s billede

Produktinformation

Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LSD1800128G-BNNNG
EAN: 0843367124503
Varenr.: 1000741613
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II
1.076 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 128GB
1.080 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 128GB 270MB/s
1.279 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar Pro 1800x SDXC U3 (V60) UHS-II R270/W180 128GB - Hukommelseskort
-11%1.612,95 kr
Før 1.811,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.004 kr1.004 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.076 kr1.076 krKøb
3Proshop DK1.080 kr1.080 krKøb
4Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
5MAXiPRO1.612,95 kr1.612,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II

PriceData har fulgt prisen på Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II i 181 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.004 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 1.004 kr er 57% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.004 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.003 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.004 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.002 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.000 kr86 kr (9%)
23. maj 2026914 kr4 kr (0%)
3. maj 2026918 kr6 kr (1%)
2. maj 2026912 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026914 kr3 kr (0%)
29. apr. 2026917 kr58 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret