Gå til hovedindhold

Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort

LexarHovedtelefonerEAN: 0843367120857
Pris fra 938 krtil 1.811,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 873,5 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 715 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 938 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar Professional SDXC UHS-II Memory Card 64GB 300MB/s
938 kr
Til butik
Lexar Professional SDXC UHS-II Memory Card 64GB 300MB/s billede

Produktinformation

Lexar Professional - Flashhukommelseskort - 64 GB - Video Class V90 / UHS-II U3 / Class10 - 2000x - SDXC UHS-II

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LSD2000064G-BNNNG
EAN: 0843367120857
Varenr.: 996716007
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional Gold 2000x SD - 300MB/s - 64GB
1.107 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexar Professional 2000X 64 Gb Sdhc
1.619 kr
Til butik
Lexar Professional 2000X 64 Gb Sdhc billede

Produktinformation

Lexar Professional 2000X 64 GB SDHC Oplev enestående hastighed og ydeevne med Lexar Professional 2000X 64 GB SDHC, varenummer: LSD2000064G-BNNNG. Denne højtydende hukommelseskort er designet specielt til professionelle fotografer og videografer, der kræve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: Forside
EAN: 0843367120857
Varenr.: 26723
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort
1.811,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK938 kr938 krKøb
2Proshop DK1.107 kr1.107 krKøb
3Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb
4MAXiPRO1.811,5 kr1.811,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort

PriceData har fulgt prisen på Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort i 149 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 938 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3(V90) R300/W260 (w/o cardreader) 64GB - Hukommelseskort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026938 kr3 kr (0%)
24. maj 2026935 kr1 kr (0%)
22. maj 2026934 kr1 kr (0%)
15. maj 2026935 kr1 kr (0%)
14. maj 2026934 kr1 kr (0%)
13. maj 2026935 kr2 kr (0%)
12. maj 2026937 kr2 kr (0%)
9. maj 2026939 kr4 kr (0%)
8. maj 2026935 kr2 kr (0%)
7. maj 2026933 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret