Gå til hovedindhold

Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå

LenovoTabletcomputereEAN: 0198155122040
Pris fra 5.990 krtil 6.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5990 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lenovo Yoga Tab Plus 256GB WiFi (tidal teal)
5.990 kr
Til butik
Lenovo Yoga Tab Plus 256GB WiFi (tidal teal) billede

Produktinformation

Lenovo Yoga Tab Plus 256GB WiFi (tidal teal) - Tablet 12,7" 3K (2944x1840), 16GB+256GB lager, 10200mAh, inkl. pen+keyboard - Tablets & e-bogslæsere Tablets

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablets & e-bogslæsere
Artikel nr.: ZAEG0041SE
EAN: 0198155122040
Varenr.: 1317370
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Yoga Tab Plus AI 256GB - Tidal Teal
5.999 kr
Til butik
Lenovo Yoga Tab Plus AI 256GB - Tidal Teal billede

Produktinformation

12,7" LTPS (2944x1844 @ 144Hz), Up to 900NITS, Qualcomm Snapdragon octa-core (20 TOPs AI performance), Arm G615 MC5 1400MHz, 16GB Ram, 256GB Storage, Front 13.0Mpixel / Rear 13.0Mpixel, USB-C 3.2 (Charger not included.), 6x speakers, 10200mAh, weight 640g. Lenovo Tab Pen Pro & Nordic Keyboard Pack Included...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablet
Artikel nr.: ZAEG0041SE
EAN: 0198155122040
Varenr.: 3309299
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå
6.199 kr
Til butik
Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå billede

Produktinformation

Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 127 - 256GB, 16GB Bl Oplev den ultimative bærbare underholdning med Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 127. Denne kraftfulde tablet er udstyret med en imponerende 256GB intern hukommelse og 16GB RAM, der giver dig mulighed for at gemme og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 0198155122040
Varenr.: 95907

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK5.990 kr5.990 krKøb
2Proshop DK5.999 kr5.999 krKøb
3Ultrashop6.199 kr6.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.290 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 5.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.655 kr.

Den nuværende pris på 5.990 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Lenovo Yoga Tab Plus ZAEG 12.7 256GB 16GB Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.990 kr9 kr (0%)
20. jan. 20265.999 kr1.709 kr (40%)
3. jan. 20264.290 kr1.706 kr (28%)
2. jan. 20265.996 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret