Gå til hovedindhold

Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro

LenovoEAN: 0198158755542
Pris fra 4.246 krtil 4.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 473 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.242 kr 22. maj

Sammenlign priser på Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4246 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Yoga Tab ZAG6 11.1" 256GB 8GB
4.246 kr
Til butik
Lenovo Yoga Tab ZAG6 11.1" 256GB 8GB billede

Produktinformation

Lenovo Yoga Tab ZAG6 - Tablet - Android 15 eller senere - 256 GB UFS card - 11.1" LTPS (3200 x 2000) - skal - med Lenovo 2-i-1 Tastaturpakke + Tab Pen Pro

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZAG60132PL
EAN: 0198158755542
Varenr.: 1003952596
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro
4.313 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Yoga Tab 11,1" 3,2K 144 Hz 8/256 GB - Seashell (Wi‑Fi)
4.699 kr
Til butik
Lenovo Yoga Tab 11,1" 3,2K 144 Hz 8/256 GB - Seashell (Wi‑Fi) billede

Produktinformation

Kraftfuld Android‑tablet til arbejde og underholdningLenovo Yoga Tab i farven Seashell er en elegant 11,1" Android‑tablet skabt til både streaming, gaming og produktivitet. Den skarpe 3,2K‑skærm med 144 Hz leverer flydende bevægelser og masser af detaljer, mens Dolby Atmos fra fire indbyggede højttalere giver en omsluttende lydoplevelse.Ydelse, skærm og smarte værktøjerTabletten drives af Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 med Adreno 750‑grafik og har 8 GB LPDDR5x‑hukommelse samt 256 GB hurtig UFS‑lager. Den lysstærke LTPS‑skærm på 28,2 cm (11,1") har en opløsning på 3.200 × 2.000 og et 16:10‑format - ideel til både film og dokumenter. Ansigtsgenkendelse giver hurtig oplåsning, og den medfølgende pen og tastatur gør det let at notere, tegne og skrive længere tekster.Forbundet og klar til hverdagenMed Wi‑Fi 7, Bluetooth 5.4 og USB‑C er du klar til hurtig trådløs forbindelse og enkel opladning. Batteriet på 8.860 mAh holder til lange dage, mens IP53‑klassificering giver ekstra ro i sindet i hverdagsbrug. Front‑ og bagkamera på 13 MP gør videosamtaler skarpe, og to mikrofoner sikrer klar stemme.Skærm: 11,1" LTPS, 3.200 × 2.000, 144 Hz, 16:10Lysstyrke: 800 cd/m²Processor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3Grafik: Adreno 750Hukommelse: 8 GB LPDDR5xLager: 256 GB UFSOperativsystem: Android 15Trådløst: Wi‑Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4Lyd: 4 højttalere med Dolby Atmos, 2 mikrofonerKamera: 13 MP foran (101° FOV), 13 MP + 2 MP bagpåSikkerhed: AnsigtsgenkendelseTilbehør: Tastatur og pen inkluderetBatteri: 8.860 mAh, Li‑IonForbindelser: 1 × USB‑C (USB 3.2 Gen 1)Mål (H × B × D): 0,62 × 25,55 × 16,58 cmVægt: 0,458 kgFarve: SeashellIP‑kode: IP53NPU‑ydelse: Op til 20 TOPSOpladerinput: 100 – 240 V, 50 – 60 Hz...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tablets
Vægt: 1.4g
EAN: 0198158755542
Varenr.: 2096187
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Yoga Tab 11,1" 3,2K 144 Hz 8/256 GB - Seashell (Wi‑Fi)
4.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.246 kr4.246 krKøb
2Proshop DK4.313 kr4.313 krKøb
3Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
4Vivas DK4.719 kr4.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro i 96 dage. Laveste pris i perioden er 4.242 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 4.678 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.286 kr.

Den nuværende pris på 4.246 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Lenovo Yoga Tab ZAG6 - tablet - Android 15 or later - 256 GB - 11.1" - with 2-in-1 Keyboard Pack + Tab Pen Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.246 kr4 kr (0%)
22. maj 20264.242 kr44 kr (1%)
18. maj 20264.286 kr3 kr (0%)
17. maj 20264.289 kr8 kr (0%)
16. maj 20264.281 kr7 kr (0%)
15. maj 20264.288 kr16 kr (0%)
14. maj 20264.304 kr19 kr (0%)
13. maj 20264.285 kr6 kr (0%)
12. maj 20264.291 kr7 kr (0%)
11. maj 20264.298 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret