Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz

LenovoComputerskærmeEAN: 0196801782235
Pris fra 1.595 krtil 2.023,31 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 428,31 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.470 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1595 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo ThinkVision T24v-30 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
1.595 kr
Til butik
24" Lenovo ThinkVision T24v-30 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T24v-30 monitor kombinerer klare IPS-billeder og indbyggede konferenceværktøjer til produktivt kontor- og fjernsamarbejde. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2, 1x VGA, USB 3.2 Gen 1 hub Særskilte funktioner: Indbygget 2 MP webcam med IR+RGB og Windows Hello; Dobbelt 3W-højttalere; Mikrofoner med støjreduktion; 99% sRGB Displayets integrerede webcam, mikrofoner, højttalere og ergonomiske justeringsmuligheder gør videomøder og multitasking enkelt og effektivt i kontor- og hybride arbejdssituationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 63D8MAT3EU
EAN: 0196801782235
Varenr.: 3145607
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.603 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Lenovo ThinkVision T24v-30 Full HD IPS 75 Hz med kamera
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 24" Lenovo ThinkVision T24v-30 Full HD IPS 75 Hz med kamera billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T24v-30 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - ravnsortThinkVision T24v-30-skærmen er den perfekte ledsager til arbejde– især når du har brug for at samarbejde eksternt med dine teams! Dens skærmstørrelse på 23,8 tommer uden kanter sikrer, at du har en skærm, der er kompakt, men stadig giver dig nok plads til at se to vinduer side om side. Du får altid en klar visning af skærmen, uanset hvor du sidder, med In-Plane Switching-panelet, der giver bredere visningsvinkler uden forvrængning. Arbejdsdokumenter og videoindhold vises altid tydeligt og skarpt ud takket være FHD-opløsningen.Forberedt til høj produktivitetLenovo ThinkVision T24v-30-skærmens 23,8 tommer giver dig en kompakt skærm at arbejde med. Det kantløse design giver ikke kun skærmen et moderne udseende, men øger også det samlede billedareal. Takket være In-Plane Switching-panelet er billedet klart fra alle betragtningsvinkler.Teknologi, der er skræddersyet til fjernarbejdeAldrig har det været så nemt og overskueligt at afholde videokonferencer. Med ThinkVision T24v-30-skærmens indbyggede mikrofoner, højttalere og 1080p-frontkamera håndteres alt problemfrit. Takket være USB-A-portene på siden af skærmen kan du tilslutte produktivitetsfremmende eksterne enheder nemmere end nogensinde før. Du kan komme på arbejde helt uden ventetid, da Windows Hello-ansigtsgenkendelse gør det hurtigt og nemt at logge på.Ergonomi, der øger produktivitetenEn korrekt indstilling af skærmen bidrager i høj grad til at forbedre produktiviteten. Med løfte-, vippe-, rotations- og drejefunktionerne kan du justere placeringen af ThinkVision T24v-30-skærmen, så den præcis passer til dine behov. Desuden beskytter skærmens Natural Low Blue Light-teknologi dine øjne mod skadeligt blåt lys uden nogen farveforvrængning.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 8.58g
EAN: 0196801782235
Varenr.: 1814747
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Lenovo ThinkVision T24v-30 Full HD IPS 75 Hz med kamera
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T24v-30 LED display 605 cm 238 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
2.023,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.595 kr1.595 krKøb
2CompuMail DK1.603 kr1.603 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
5Ultrashop2.023,31 kr2.023,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.320 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.621 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.493 kr.

Den nuværende pris på 1.595 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24v-30 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.595 kr103 kr (7%)
29. maj 20261.492 kr81 kr (5%)
28. maj 20261.573 kr79 kr (5%)
27. maj 20261.494 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.486 kr31 kr (2%)
25. maj 20261.517 kr32 kr (2%)
24. maj 20261.549 kr32 kr (2%)
23. maj 20261.581 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.573 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.581 kr72 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret