Gå til hovedindhold

AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986141253
Pris fra 958 krtil 1.089 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 836 kr 23. mar.

Sammenlign priser på AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 958 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" AOC 24E3QAF - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
958 kr
Til butik
24" AOC 24E3QAF - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC 24E3QAF LED-skærm kombinerer ergonomisk justerbarhed og et IPS-panel med brede betragtningsvinkler til fokuseret studie og produktivt arbejde. - Størrelse: 24" - Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) - Opdateringshastighed: 75Hz - Paneltype: IPS - Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort - Særlige funktioner: Adaptive Sync; Low Blue Mode; Flicker Free; Indbyggede højttalere; HDR Ergonomisk stander, fleksible tilslutningsmuligheder og øjenplejefunktioner giver lange, komfortable arbejdsperioder og jævne, tårefri billeder til hverdagens kontor- og hjemmebrug.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24E3QAF
EAN: 4038986141253
Varenr.: 3210248
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC 24E3QAF 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
984 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" AOC E3 24E3QAF - Full HD IPS, 75 Hz, sort
-1%1.069 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 24" AOC E3 24E3QAF - Full HD IPS, 75 Hz, sort billede

Produktinformation

Fordele ved 24" skærm til arbejde og studieAOC E3 24E3QAF giver en skarp Full HD-oplevelse på 24" med IPS-panel for brede betragtningsvinkler på 178°. Den flade, antirefleksbehandlede overflade gør det behageligt at arbejde i mange timer, og Low Blue Light hjælper med at skåne øjnene. Med indbyggede højttalere er møder og video hurtigt klaret uden ekstra udstyr.Funktioner, der gør hverdagen nemmereSkærmen leverer op til 75 Hz opdateringsfrekvens og 4 ms svartid, hvilket giver et glat flow i kontoropgaver og let gaming. Den højdejusterbare fod (op til 15 cm) samt pivot og VESA 100 × 100 mm giver fleksibel placering. Tilslutning klares via HDMI 1.4 eller DisplayPort 1.2, og den indbyggede USB-hub med 2× USB-A gør det nemt at koble tilbehør på. Effektforbruget er lavt med 18 W typisk og 0,5 W i standby.Skærmstørrelse: 61 cm (24")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, flad, antirefleks, hårdhed 3HOpdateringsfrekvens: 75 HzSvartid: 4 msKontrast (typisk/dynamisk): 1.000:1 / 20.000.000:1Betragtningsvinkler: 178°/178°HDR-understøttelse: JaLys: W-LED bagbelysningTilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, hovedtelefonudgang 3,5 mmUSB-hub: 2× USB Type‑A (downstream)Højttalere: Ja, 2 stk., samlet 2 W RMSErgonomi: Højdejustering 15 cm, pivot, Kensington-lås, VESA 100 × 100 mmStrømforbrug: 18 W typisk, 0,5 W standby, 0,3 W slukketVægt: 4,45 kg med fod; 2,63 kg uden fodMedfølgende kabel: ACFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Vægt: 10.32g
EAN: 4038986141253
Varenr.: 1899721
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz
1.081,69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" AOC E3 24E3QAF - Full HD IPS, 75 Hz, sort
-1%1.089 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK958 kr997 krKøb
2CompuMail DK984 kr984 krKøb
3Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
4Ultrashop1.081,69 kr1.081,69 krKøb
5Vivas DK1.089 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz

PriceData har fulgt prisen på AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 727 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 929 kr.

Den nuværende pris på 958 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for AOC 24E3QAF 24 Zoll Full HD Monitor Lautsprecher hAhenverstellbar 1920x1080 75 Hertz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026958 kr25 kr (3%)
25. maj 2026983 kr3 kr (0%)
24. maj 2026980 kr1 kr (0%)
23. maj 2026979 kr1 kr (0%)
22. maj 2026978 kr4 kr (0%)
18. maj 2026982 kr2 kr (0%)
15. maj 2026980 kr1 kr (0%)
14. maj 2026979 kr1 kr (0%)
13. maj 2026980 kr15 kr (2%)
12. maj 2026995 kr46 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret