Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0195713542999
Pris fra 4.124 krtil 5.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.495 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.091 kr 17. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4124 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision P27u-20 27 tommer 4k Uhd Ips 16:9 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
-11%4.124 kr
Før 4.623,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Thinkvision P27u-20 27 tommer 4k Uhd Ips 16:9 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

Enestående billedkvalitet og klarhed

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 62CBRAT6EU
EAN: 0195713542999
Varenr.: 5011271963
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P27u-20 27" IPS 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
4.270 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision P27u-20 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 27W USB-C - KVM switch
4.285 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision P27u-20 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 27W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27u-20 monitor til professionelt kreativt arbejde og produktivitetsopgaver med IPS-panel, der leverer præcise farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: Thunderbolt 4, 2x HDMI, DisplayPort, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub, USB-C med 27W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: KVM switch; Gigabit Ethernet; USB 3.2 Gen 1 hub; 27W USB-C Power Delivery Høj lysstyrke, bred farvegengivelse og fleksible tilslutningsmuligheder effektiviserer farvekritisk arbejde og produktiv multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 62CBRAT6EU
EAN: 0195713542999
Varenr.: 3032758
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
4.979 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P27u-20 27 IPS 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
5.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27u-20 4K IPS (sort)
-22%5.599 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27u-20 4K IPS (sort)
-22%5.619 kr
Før 7.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb
2CompuMail DK4.270 kr4.270 krKøb
3Proshop DK4.285 kr4.285 krKøb
4Geekd4.979 kr4.979 krKøb
5Ultrashop5.299 kr5.299 krKøb
6Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
7Vivas DK5.619 kr5.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk i 145 dage. Laveste pris i perioden er 4.091 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 4.674 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.250 kr.

Den nuværende pris på 4.124 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27u-20 27 3840 x 2160 (4K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20264.124 kr33 kr (1%)
17. maj 20264.091 kr21 kr (1%)
16. maj 20264.112 kr12 kr (0%)
29. jan. 20264.124 kr250 kr (6%)
14. jan. 20264.374 kr300 kr (6%)
10. jan. 20264.674 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret