Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156536532
Pris fra 2.632 krtil 3.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.367 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2632 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P27QD-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.632 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P27QD-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64B3GAT2EU
EAN: 0198156536532
Varenr.: 1003320254
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort
2.676 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision P27QD-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 140W USB-C
2.676 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision P27QD-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS - 140W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27QD-40 monitor til produktive arbejdsgange og detaljeret kreativt arbejde med IPS-clarhed og alsidig tilslutning. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB-C med 140W USB-C Power Delivery, USB 3.2 Gen 1 hub, Ethernet Særlige funktioner: 140W USB-C Power Delivery; 98% DCI-P3; USB 3.2 Gen 1 hub; Indbygget Ethernet; Højde/pivot/drej/tilt; Lenovo Display Fleet Manager Pålidelig farvegengivelse, fleksibel ergonomi og stærk tilslutning effektiviserer multitasking og forbedrer samarbejde og lange kreative sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64B3GAT2EU
EAN: 0198156536532
Varenr.: 3391686
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P27QD-40 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
3.579 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27QD-40 - QHD 120 Hz, IPS, sort
-18%3.599 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27QD-40 - QHD 120 Hz, IPS, sort
-18%3.619 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision P27qd-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.632 kr2.632 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.676 kr2.676 krKøb
3Proshop DK2.676 kr2.676 krKøb
4Ultrashop3.579 kr3.579 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr4.818 krKøb
7Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.632 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.902 kr.

Den nuværende pris på 2.632 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27QD-40 - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.632 kr32 kr (1%)
22. maj 20262.664 kr32 kr (1%)
14. maj 20262.632 kr21 kr (1%)
13. maj 20262.653 kr12 kr (0%)
9. maj 20262.665 kr31 kr (1%)
8. maj 20262.696 kr44 kr (2%)
7. maj 20262.740 kr36 kr (1%)
6. maj 20262.704 kr11 kr (0%)
4. maj 20262.693 kr12 kr (0%)
3. maj 20262.705 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret