Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156226167
Pris fra 2.065 krtil 3.124 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.059 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.981 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2065 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz
2.065 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27Q-40 - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - DisplayHDR 10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - formørkelsessort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 64A7GAT6EU
EAN: 0198156226167
Varenr.: 1003320247
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Lenovo ThinkVision P27Q-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS
2.065 kr
Til butik
27" Lenovo ThinkVision P27Q-40 - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27Q-40 monitor leverer præcise farver og jævn bevægelse til kreativt arbejde og produktivitet med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: 98% DCI-P3 factory calibration; DisplayHDR 10; Eye Comfort 5-Star; variable refresh rate 24-120Hz Balanseret farvenøjagtighed, HDR-understøttelse og ergonomiske justeringer hjælper fagfolk og multitaskere med at arbejde længere med mindre øjenbelastning og præcise visuelle detaljer.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64A7GAT6EU
EAN: 0198156226167
Varenr.: 3378263
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27q-40 Quad HD 120 Hz - Sort
-25%2.399 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27q-40 Quad HD 120 Hz - Sort billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P27Q-40. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Quad HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 6 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: SortDisplayAntirefleksskærm: JaBerøringsskærm: IngenFarvedybde: 10 BitFarveområde: 99%Farveskala DCI-P3: 98%HD-type: Quad HDHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10 (HDR10)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKontrastforhold (dynamisk): 3000000:1Kontrastforhold (typisk): 1500:1LED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 120 HzNaturligt aspektforhold: 16:9Paneltype: IPSPixel pitch: 02331 x 02331 mmPixeltæthed: 109 ppiResponstid: 6 msResponstid (ekstrem): 4 msResponstid (hurtig): 4 msSkærm diagonal: 68,6 cm (27")Skærm form: FladSkærmens lysstyrke (typisk): 350 cd/m²Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixelSkærmteknologi: LEDsRGB-dækning (typisk): 99%Synlig størrelse, horisontal: 59,7 cmSynlig størrelse, vertikal: 33,6 cmSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal:

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 9.18g
EAN: 0198156226167
Varenr.: 1815246
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Lenovo ThinkVision P27q-40 Quad HD 120 Hz - Sort
-25%2.419 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P27Q-40 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz
2.779 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision P27q-40 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
3.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.065 kr2.065 krKøb
2Proshop DK2.065 kr2.065 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb
5Ultrashop2.779 kr2.779 krKøb
6Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.981 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 2.517 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.246 kr.

Den nuværende pris på 2.065 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Lenovo ThinkVision P27Q-40 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.065 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.064 kr1 kr (0%)
2. maj 20262.065 kr49 kr (2%)
1. maj 20262.016 kr35 kr (2%)
29. apr. 20261.981 kr9 kr (0%)
28. apr. 20261.990 kr31 kr (2%)
27. apr. 20262.021 kr13 kr (1%)
25. apr. 20262.034 kr44 kr (2%)
24. apr. 20261.990 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.992 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret