Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0195713404303
Pris fra 1.544 krtil 3.005 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.461 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.356 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1544 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15" Lenovo ThinkVision M15 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
1.544 kr
Til butik
15" Lenovo ThinkVision M15 - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision M15 monitor leverer bærbar produktivitet med et IPS-panel for præcise farver og alsidig USB-C-forbindelse, ideel til multi-screen multitasking og deling af præsentationer på farten. Størrelse: 15.6" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x USB-C Særlige funktioner: Low Blue Light; USB-C power pass-through; Anti-refleks belægning Den slanke profil, præcise farver og plug-and-play USB-C gør det nemt at udvide din bærbare arbejdsplads for fokuseret arbejde og professionelle præsentationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 62CAUAT1WL
EAN: 0195713404303
Varenr.: 2989844
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk
1.668 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision M15 - 15.6" Fuld HD Bærbar Skærm Lenovo ThinkVision M15 er en bærbar skærm med en størrelse på 15,6" og en opløsning på 1920 x 1080 pixels. Den er designet til at give brugere en fleksibel skærmløsning, der nemt kan tages me

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0195713404303
Varenr.: 49264732733776
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision M15 15.6 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
1.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision M15 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz
1.769 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo ThinkVision M15 – bærbar 15,6" Full HD-skærm
3.005 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.544 kr1.544 krKøb
2Geekd1.668 kr1.668 krKøb
3Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb
4Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb
5Teknikproffset DK3.005 kr3.064 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.356 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.546 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.425 kr.

Den nuværende pris på 1.544 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Lenovo ThinkVision M15 15.6 1920 x 1080 (Full HD) USB-C 60Hz Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.544 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.546 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.537 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.529 kr89 kr (6%)
20. maj 20261.440 kr41 kr (3%)
19. maj 20261.399 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.400 kr32 kr (2%)
11. maj 20261.432 kr22 kr (2%)
10. maj 20261.410 kr32 kr (2%)
9. maj 20261.442 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret