Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support

LenovoBærbare computereEAN: 0199271670996
Pris fra 7.459 krtil 10.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.860 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.148 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7459 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 7735HS 32GB 512GB AMD Radeon 680M Windows 11 Pro
7.459 kr
Til butik
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 7735HS 32GB 512GB AMD Radeon 680M Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4.75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polar-grå - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - med 2 Years Lenovo Depot Support...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 21MV00CQMX
EAN: 0199271670996
Varenr.: 1003835747
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support
7.495 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkbook 14 G7 Amd Ryzen 7 32gb 512gb 14 tommer
7.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV 14 1920 x 1200 (WUXGA) 7735HS 32GB 512GB AMD Radeon 680M Windows 11 Pro
8.259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkBook 14 G7 (14" WUXGA) Ryzen 7 7735HS • 32/512 GB • Windows 11 Pro
-22%10.299 kr
Før 13.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkBook 14 G7 (14" WUXGA) Ryzen 7 7735HS • 32/512 GB • Windows 11 Pro
-22%10.319 kr
Før 13.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.459 kr7.459 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.495 kr7.495 krKøb
3Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb
4Ultrashop8.259 kr8.259 krKøb
5Boligcenter DK10.299 kr10.299 krKøb
6Vivas DK10.319 kr10.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support i 177 dage. Laveste pris i perioden er 6.499 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 8.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.333 kr.

Den nuværende pris på 7.459 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - 180° hængsel - AMD Ryzen 7 - 7735HS / op til 4,75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - polargrå - kbd: Nordisk (Dansk/Finsk/Norsk/Svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20267.459 kr311 kr (4%)
28. apr. 20267.148 kr36 kr (1%)
24. apr. 20267.184 kr39 kr (1%)
23. apr. 20267.223 kr36 kr (0%)
16. apr. 20267.259 kr50 kr (1%)
10. apr. 20267.209 kr58 kr (1%)
17. mar. 20267.267 kr768 kr (12%)
10. jan. 20266.499 kr2.250 kr (26%)
9. dec. 20258.749 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret