Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro

LenovoEAN: 0199272489672
Pris fra 7.430 krtil 10.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.489 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7430 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
7.430 kr
Til butik
Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY - Intel Core 7 - 240H / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - dobbelttonet arktisk grå - kbd: nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - med 2 års Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0,5 ton (2nd Gen)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 21UY000XMX
EAN: 0199272489672
Varenr.: 1003755540
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Thinkbook 14 Gen 9 - 14" | Core 7 | 16GB | 512GB
7.499 kr
Til butik
Lenovo Thinkbook 14 Gen 9 - 14" | Core 7 | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel Core 7 240H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA) 60Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 2 års Lenovo Depot Support + CO2 Offset 0,5 ton Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: 3 years - Lenovo Premier Support Upgrade 4 years - Lenovo Premier Support Upgrade 5 years - Lenovo Premier Support Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 21UY000XMX
EAN: 0199272489672
Varenr.: 3441881
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkbook 14 G9 Intel Core 7 16gb 512gb 14 tommer
8.374 kr
Til butik
Lenovo Thinkbook 14 G9 Intel Core 7 16gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

Arbejd komfortabelt på en 14" 16:10 WUXGA IPS-skærm, 400 nits, antirefleks Kraftfuld 10-kernet Intel CPU med 5,2 GHz turbo til problemfri multitasking Hurtig DDR5 16 GB dual-channel RAM og 512 GB PCIe 4.0 NVMe SSD Forretningsklar sikkerhed med TPM 2.0, privacy shutter og Windows Hello Moderne I/O med Thunderbolt 4, HDMI 2.1, Ethernet og USB-C-opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: 21UY000XMX
EAN: 0199272489672
Varenr.: 5020082901
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkBook 14 G9 - 14" WUXGA IPS, Core 7 240H, 16/512 GB, Windows 11 Pro
-5%10.899 kr
Før 11.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkBook 14 G9 - 14" WUXGA IPS, Core 7 240H, 16/512 GB, Windows 11 Pro
-5%10.919 kr
Før 11.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.430 kr7.430 krKøb
2Proshop DK7.499 kr7.499 krKøb
3Dustin DK8.374 kr8.460,25 krKøb
4Boligcenter DK10.899 kr10.899 krKøb
5Vivas DK10.919 kr10.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro i 119 dage. Laveste pris i perioden er 7.430 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 8.534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.885 kr.

Den nuværende pris på 7.430 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UY 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 240H 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.430 kr69 kr (1%)
17. apr. 20267.499 kr150 kr (2%)
15. apr. 20267.649 kr289 kr (4%)
14. apr. 20267.938 kr144 kr (2%)
13. apr. 20267.794 kr119 kr (2%)
10. apr. 20267.675 kr89 kr (1%)
9. apr. 20267.764 kr25 kr (0%)
8. apr. 20267.739 kr196 kr (2%)
5. apr. 20267.935 kr173 kr (2%)
4. apr. 20267.762 kr55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret