Gå til hovedindhold

Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU

LenovoTastaturerEAN: 0195892113928
Pris fra 498 krtil 569 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Professional Tastatur Saks Trådløs Nordisk
498 kr
Til butik
Lenovo Professional Tastatur Saks Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for Legion 5 16AFR10; ThinkCentre neo Ultra Gen 2; ThinkPad P1 Gen 8; P16 Gen 3; T1g Gen 8

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4Y41R64546
EAN: 0195892113928
Varenr.: 1003485306
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Professional - keyboard full size - QWERTY - Nordic - grey Input Device - Tastatur - Nordisk - Grå
501 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU
518 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Professional trådløst tastatur - fuld størrelse, nordisk
-10%539 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Professional trådløst tastatur - fuld størrelse, nordisk
-10%559 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Professional Wireless Ai Trådløs Nordisk
-0%561 kr
Før 561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Professional Tastatur Saks Trådløs Nordisk
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK498 kr498 krKøb
2Proshop DK501 kr540 krKøb
3CS MEGASTORE DK518 kr557 krKøb
4Boligcenter DK539 kr539 krKøb
5Vivas DK559 kr628 krKøb
6Dustin DK561 kr647,25 krKøb
7Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU i 57 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026498 kr2 kr (0%)
31. maj 2026496 kr51 kr (11%)
17. apr. 2026445 kr27 kr (6%)
9. apr. 2026472 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret