Gå til hovedindhold

Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk

LenovoTastaturerEAN: 0889561017364
Pris fra 608 krtil 883 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 546 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 608 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Professional Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Dansk
608 kr
Til butik
Lenovo Professional Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X30H56804
EAN: 0889561017364
Varenr.: 991915552
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk
608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Lenovo Professional Combo, dansk
-6%649 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Lenovo Professional Combo, dansk billede

Produktinformation

Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - danskGenereltBeskyttelse: Spild-resistentDimensioner (BxDxH) / vægt: Tastatur: 16.4 cm x 45 cm x 2 cm / 700 g | Mus: 6.4 cm x 11.3 cm x 3.4 cm / 80 gEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: Sæt med mus og tastaturGrænseflade: 2.4 GHzJusterbar højde: JaPlacering og layout: DanskTrådløs modtager: Trådløs modtager (USB)Type: TrådløsPegeenhedAntal knapper: 5Bevægelsesopløsning: 1600 dpiTeknologi i detektering af bevægelse: LaserType: Mus - trådløsDiverseOverensstemmelsesstandarder: Plug and PlayTUVVCCIBSMICBICMICFCCcTUVusEACNCCRCMBISCOFETELTRANTCSIRIMProgrammer & SystemkravOS nødvendig: Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - ombytning - 2 årMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 20 - 95%Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.11g
EAN: 0889561017364
Varenr.: 1986867
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Lenovo Professional Combo, dansk
-6%669 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Professional Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Dansk
689 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Professional Combo - Tastatur & Mus sæt - Dansk - Sort
883 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK608 kr608 krKøb
2CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
3Boligcenter DK649 kr649 krKøb
4Vivas DK669 kr738 krKøb
5Ultrashop689 kr689 krKøb
6Proshop DK883 kr922 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 546 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 612 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 589 kr.

Den nuværende pris på 608 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Lenovo Professional Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026608 kr3 kr (0%)
29. maj 2026605 kr6 kr (1%)
28. maj 2026611 kr1 kr (0%)
27. maj 2026612 kr7 kr (1%)
26. maj 2026605 kr3 kr (0%)
25. maj 2026608 kr4 kr (1%)
24. maj 2026612 kr7 kr (1%)
23. maj 2026605 kr3 kr (0%)
22. maj 2026608 kr3 kr (0%)
21. maj 2026611 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret