Gå til hovedindhold

Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU

LenovoTastaturerEAN: 0195892113928
Pris fra 445 krtil 744 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Professional Tastatur Saks Trådløs Nordisk
445 kr
Til butik
Lenovo Professional Tastatur Saks Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for Legion 5 16AFR10; ThinkCentre neo Ultra Gen 2; ThinkPad P1 Gen 8; P16 Gen 3; T1g Gen 8

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4Y41R64546
EAN: 0195892113928
Varenr.: 1003485306
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Professional - keyboard full size - QWERTY - Nordic - grey Input Device - Tastatur - Nordisk - Grå
499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU
510 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Professional trådløst tastatur - fuld størrelse, nordisk
-10%539 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Professional trådløst tastatur - fuld størrelse, nordisk
-10%559 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Professional Tastatur Saks Trådløs Nordisk
569 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Professional Wireless Ai Trådløs Nordisk
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK445 kr445 krKøb
2Proshop DK499 kr538 krKøb
3CS MEGASTORE DK510 kr549 krKøb
4Boligcenter DK539 kr539 krKøb
5Vivas DK559 kr628 krKøb
6Ultrashop569 kr569 krKøb
7Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU i 185 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 467 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lenovo Professional - Tastatur - kan genoplades - full size - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Nordisk - grå - brun kasse - for ThinkCentre M70q Gen 5 M90q Gen 5 M90t Gen 5 V14 G5 IRL V15 G4 AMN V15 G4 IRU de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026445 kr27 kr (6%)
9. apr. 2026472 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret