Gå til hovedindhold

Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå

LenovoMus og trackballsEAN: 0195892125563
Pris fra 173 krtil 269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå
173 kr
Til butik
Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå billede

Produktinformation

Mus, multitilstand, optisk, 6 knapper, trådløs, Bluetooth 5.3, 2.4 GHz, trådløs modtager (USB), luna-grå, brun kasse

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Mus
Artikel nr.: 4Y51S61878
EAN: 0195892125563
Varenr.: 3415598
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Pro Plus 6050 Optisk Trådløs Grå
174 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo Pro Plus 6050 trådløs mus - kontor, 2,4 GHz RF + Bluetooth, 2.400 DPI, ambidextrous
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Pro Plus 6050 trådløs mus - kontor, 2,4 GHz RF + Bluetooth, 2.400 DPI, ambidextrous billede

Produktinformation

Effektiv kontormus med fleksibel tilslutningLenovo Pro Plus 6050 er en slank og præcis trådløs mus til kontorbrug. Den kan forbindes via 2,4 GHz USB-modtager eller Bluetooth, så du nemt skifter mellem flere enheder. Den optiske sensor med op til 2.400 DPI giver jævn markørstyring til arbejde, browsing og lange arbejdsdage.Komfort for alle og praktiske detaljerMusens ambidextrous design passer både højre- og venstrehåndede. Den har 10 knapper, lodret scrollhjul og tre opløsningsniveauer, så du kan tilpasse følsomheden. Den lette vægt på 63,5 g gør den behagelig at bruge i timevis, og holdbare knapper er testet til 5 millioner klik. Strømforsynes af AA-batteri, og Bluetooth Low Energy 5.3 hjælper med effektiv brug.Formfaktor: AmbidextrousFarve: GråTilslutning: RF trådløs + BluetoothBluetooth-version: 5,3 (BLE)Frekvensbånd: 2,4 GHzSensor: OptiskOpløsning: Op til 2.400 DPIOpløsningsniveauer: 3Knapper: 10, holdbarhed 5 mio. klikScroll: 1 hjul, lodret retningMulti‑device: UnderstøttetStrømkilde: AA-batteriOpladning via USB‑C: NejUnderstøttede systemer: Windows 10, Windows 11Mål (H × B × D): 5,0 × 12,55 × 6,7 cmVægt: 63,5 gModtager: USB Type‑A (inkluderet)Drifts­temperatur: 0 – 40 °CRelativ fugtighed: 20 – 95 %Pakke: Boks, 1 stk., vægt 132 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.13g
EAN: 0195892125563
Varenr.: 2092253
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Pro Plus 6050 Optisk Trådløs Grå
249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Pro Plus 6050 trådløs mus - kontor, 2,4 GHz RF + Bluetooth, 2.400 DPI, ambidextrous
-7%269 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK173 kr212 krKøb
2CompuMail DK174 kr174 krKøb
3Boligcenter DK249 kr249 krKøb
4Ultrashop249 kr249 krKøb
5Vivas DK269 kr348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå i 133 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lenovo Pro Plus 6050 - mouse - multi-mode - Bluetooth 5.3 2.4 GHz - luna grey - Mus - Optisk - 6 knapper - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026173 kr1 kr (1%)
10. maj 2026174 kr4 kr (2%)
9. maj 2026178 kr6 kr (3%)
8. maj 2026184 kr12 kr (7%)
5. maj 2026172 kr7 kr (4%)
9. apr. 2026165 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026164 kr20 kr (11%)
12. feb. 2026184 kr10 kr (6%)
11. feb. 2026174 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026173 kr11 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret