Gå til hovedindhold

Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX

DellMus og trackballsEAN: 5397184635384
Pris fra 292 krtil 589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 297 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Active Pen - PN5122W Sort Aktiv skrivestift
292 kr
Til butik
Dell Active Pen - PN5122W Sort Aktiv skrivestift billede

Produktinformation

Dell Pro Plus PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX; Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1; Precision 54XX

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 750-ADRD
EAN: 5397184635384
Varenr.: 1000463414
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX
314 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Plus Active Pen - PN5122W - Stylus - 2 knapper - Sort
314 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pn5122w Stylus Pen 14,2 G Sort Sort
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell ACTIVE PEN - PN5122W
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK292 kr292 krKøb
2CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
3Proshop DK314 kr353 krKøb
4Dustin DK556 kr642,25 krKøb
5Ultrashop589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX

PriceData har fulgt prisen på Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX i 148 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Dell PN5122W - Aktiv skrivestift - 2 knapper - sort - hvid kasse - med 3 års Advanced Exchange Service - for Inspiron 14 74XX Latitude 53XX 2-in-1, 73XX, 9330 2-in-1, 94XX 2-in-1 Precision 54XX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026292 kr11 kr (4%)
22. maj 2026303 kr7 kr (2%)
21. maj 2026296 kr7 kr (2%)
18. maj 2026303 kr9 kr (3%)
7. maj 2026294 kr25 kr (8%)
6. maj 2026319 kr1 kr (0%)
5. maj 2026320 kr9 kr (3%)
1. maj 2026329 kr9 kr (3%)
29. apr. 2026338 kr39 kr (10%)
27. apr. 2026377 kr40 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret