Gå til hovedindhold

Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort

LenovoTastaturerEAN: 0195892116370
Pris fra 210 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 202 kr 7. maj

Sammenlign priser på Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Essential Tastatur Pressestempel Kablet Nordisk
210 kr
Til butik
Lenovo Essential Tastatur Pressestempel Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo Essential - Tastatur - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4Y41R64681
EAN: 0195892116370
Varenr.: 1003138857
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort
213 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential - Tastatur - USB - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse
218 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur kablet Lenovo Essential - nordisk layout, USB, sort
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur kablet Lenovo Essential - nordisk layout, USB, sort
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Essential Tastatur Pressestempel Kablet Nordisk
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK210 kr210 krKøb
2Proshop DK213 kr252 krKøb
3CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr318 krKøb
6Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 201 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Lenovo Essential - keyboard - QWERTY - Nordic - black Input Device - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026210 kr3 kr (1%)
28. maj 2026213 kr2 kr (1%)
27. maj 2026215 kr10 kr (5%)
24. maj 2026205 kr3 kr (1%)
7. maj 2026202 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026204 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026202 kr2 kr (1%)
18. feb. 2026204 kr2 kr (1%)
12. feb. 2026202 kr2 kr (1%)
11. feb. 2026204 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret