Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A

LeitzKontorstoleEAN: 4002432129577
Pris fra 259 krtil 489 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cosy sædepude Fløjlsgrå
-19%259 kr
Før 321 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Leitz Ergo Cosy sædepude Fløjlsgrå billede

Produktinformation

Ergonomisk sædepude for maksimal komfort. Lindrer rygsøjeltryk og forbedrer cirkulationen. Moderne og minimalistisk design, der holder dig i bevægelse. Stilfuld og ergonomisk designet sædepude for at maksimere komforten på dit arbejdsområde på enhver stol Fremmer en sund kropsholdning, forbedrer cirkulationen og lindrer rygsøjeltryk ved at minimere kontakten mellem halebenet og stolen Testet og anbefalet af det tyske IGR institut for sundhed og ergonomi, ifølge DIN 26800 EN ISO 15537...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 52840089
EAN: 4002432129577
Varenr.: 3076602
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ergo siddepude Leitz Cosy grå
-39%311,25 kr
Før 511,06 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ergo siddepude Leitz Cosy grå billede

Produktinformation

Oplev en ny standard for komfort og ergonomi med vores Leitz Ergo Cosy sædepude i den elegante farve fløjlsgrå! Med målene 455 x 355 x 75 mm er denne sædepude designet til at passe til enhver stol, og den tilføjer både stil og funktion til dit arbejdsområ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
EAN: 4002432129577
Varenr.: 413.52840089
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Leitz Ergo Cosy Sædepude
317 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergonomisk siddepude Leitz Cosy grå
324 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Leitz - Ergo Cozy Siddepude - Grå
329,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Leitz Ergo Cozy sædehynde – Grå
367 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cosy sædepude (grå)
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Cosy Ergo Siddepude Grå
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Leitz Ergo Cosy Sædepude
439 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2RedOffice Konpap311,25 kr311,25 krKøb
3CompuMail DK317 kr317 krKøb
4CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb
5Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
6Teknikproffset DK367 kr426 krKøb
7Komplett DK369 kr369 krKøb
8Dustin DK436 kr522,25 krKøb
9Ultrashop439 kr439 krKøb
10InkClub DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, grå 52840089 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026259 kr52,25 kr (17%)
22. maj 2026311,25 kr6,75 kr (2%)
20. maj 2026318 kr6,75 kr (2%)
16. maj 2026311,25 kr6,75 kr (2%)
15. maj 2026318 kr6,75 kr (2%)
13. maj 2026311,25 kr6,75 kr (2%)
12. maj 2026318 kr6,75 kr (2%)
29. apr. 2026311,25 kr5,75 kr (2%)
28. apr. 2026317 kr5,75 kr (2%)
19. apr. 2026311,25 kr3,25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret