Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A

LeitzKontorstoleEAN: 4002432129560
Pris fra 324 krtil 511,06 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 187,06 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergonomisk siddepude Leitz Cosy blå
324 kr
Til butik
Ergonomisk siddepude Leitz Cosy blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Tilbehør
Farve: 6
Artikel nr.: 52840061
EAN: 4002432129560
Varenr.: 8010615
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Cosy sædepude, rolig blå
352 kr
Til butik
Leitz Ergo Cosy sædepude, rolig blå billede

Produktinformation

Ergonomisk sædepude for maksimal komfort. Lindrer rygsøjeltryk og forbedrer cirkulationen. Moderne og minimalistisk design, der holder dig i bevægelse. Stilfuld og ergonomisk designet sædepude for at maksimere komforten på dit arbejdsområde på enhver stol Fremmer en sund kropsholdning, forbedrer cirkulationen og lindrer rygsøjeltryk ved at minimere kontakten mellem halebenet og stolen Testet og anbefalet af det tyske IGR institut for sundhed og ergonomi, ifølge DIN 26800 EN ISO 15537...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 52840061
EAN: 4002432129560
Varenr.: 3076600
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Cosy Ergo Siddepude Blå
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A
485 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ergo siddepude Leitz Cosy blå
511,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb
2Proshop DK352 kr391 krKøb
3Dustin DK431 kr517,25 krKøb
4InkClub DK485 kr485 krKøb
5RedOffice Konpap511,06 kr511,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Cosy sædepude, blå 52840061 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026324 kr1 kr (0%)
16. maj 2026323 kr1 kr (0%)
14. maj 2026324 kr14 kr (4%)
13. maj 2026338 kr16 kr (5%)
11. maj 2026322 kr1 kr (0%)
10. maj 2026323 kr29 kr (8%)
9. maj 2026352 kr29 kr (9%)
6. maj 2026323 kr1 kr (0%)
2. maj 2026324 kr28 kr (8%)
1. maj 2026352 kr29 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret