Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A

LeitzKontorstoleEAN: 4002432138432
Pris fra 899 krtil 1.437,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 538,5 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 848 kr 18. maj

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde, mørk grå
-18%899 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde, mørk grå billede

Produktinformation

Ergonomisk stol med komfortabel, unik Dual Density Foam (DDF). Holder dig i bevægelse hele dagen. Moderne og minimalistisk design. Udviklet sammen med det tyske IGR-institut for sundhed og ergonomi i henhold til DIN 26800 EN ISO 15537 med ergonomisk komfort for øje, TÜV- og GS-certificeret for sikkerhed Den afrundede balancebase opfordrer til gyngende og drejende bevægelser for at styrke din ryg og core, mens du arbejder ved dit skrivebord Jævn og nem pneumatisk 25 cm højdejustering (57 - 82 cm) med et tryk på en knap for at skifte til den perfekte ståstøttehøjde Skridsikker gummibase, der forhindrer taburetten i at glide og beskytter dit gulv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 65450089
EAN: 4002432138432
Varenr.: 3296642
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Leitz - Standing Stool Active Comfort Seat Dark Grey
929,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå - højdejustering 57-82 cm
948 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Aktiv Stående Skammel Med Komfort Sæde
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Active Balancestol med komfortsæde, justerbar højde 57-82cm
1.099 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A
1.179 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde mørkegrå
1.437,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2Gucca.dk929,95 kr929,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK948 kr987 krKøb
4Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
5Komplett DK1.099 kr1.099 krKøb
6InkClub DK1.179 kr1.179 krKøb
7Nova Nordic A/S1.437,5 kr1.437,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 848 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 948 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 915 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Active ståstol med komfortsæde Mørkegrå 65450089 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026899 kr33,23 kr (4%)
22. maj 2026932,23 kr84,23 kr (10%)
18. maj 2026848 kr84,23 kr (9%)
15. maj 2026932,23 kr84,23 kr (10%)
13. maj 2026848 kr84,23 kr (9%)
11. maj 2026932,23 kr84,23 kr (10%)
9. maj 2026848 kr84,23 kr (9%)
6. maj 2026932,23 kr84,23 kr (10%)
4. maj 2026848 kr100 kr (11%)
3. maj 2026948 kr100 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret