Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A

LeitzKontorstoleEAN: 4002432134731
Pris fra 306 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 278 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå
306 kr
Til butik
Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå billede

Produktinformation

IGR-certificeret ergonomisk luft balancepude med betræk. Aflaster rygsøjlen og forbedrer blodcirkulationen. Moderne og minimalistisk design. Firkantet form giver bedre ergonomi takket være en større siddeflade i forhold til runde standard siddepuder og intuitiv korrekt positionering på stolen. Med stilfuldt betræk. Firkantet form giver bedre ergonomi takket være en større siddeflade i forhold til runde standard siddepuder og intuitiv korrekt positionering på stolen. Rektangeldesign for at sikre korrekt placering på stolen og perfekt rygjustering. Kompatibel med enhver stol for at maksimere komforten på dit arbejdsområde Kan hjælpe med at reducere ubehag, træthed og stivhed, der kan opstå som følge af lange perioder med stillesiddende arbejde og helbredsproblemer som ischias Forbedrer blodcirkulationen og kan aflaste rygsøjlen ved at skabe mikrobevægelser, der opretholder balancen og minimerer kontakten mellem halebenet og stolen Betrækket kan tages af og vaskes i hånden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 65400089
EAN: 4002432134731
Varenr.: 3220057
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Siddepude Ergo Active m/betræk mørkgrå
307 kr
Til butik
Siddepude Ergo Active m/betræk mørkgrå billede

Produktinformation

Leitz Ergo Active balancepude med betræk er den perfekte siddepude til et behageligt og aktivt arbejdsområde. Denne oppustelige balancepude er designet til at blive brugt på enhver stol og hjælper med at styrke ryggen ved at skabe mikrobevægelser, så man...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Ergonomisk tilbehør
EAN: 4002432134731
Varenr.: LTZ65400089
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Active Wobble siddepude med betræk (mørkegrå)
318 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå
373 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Active Wobble-pude
-0%386 kr
Før 386,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK306 kr345 krKøb
2Officely.dk307 kr307 krKøb
3Komplett DK318 kr318 krKøb
4CS MEGASTORE DK373 kr412 krKøb
5Dustin DK386 kr472,25 krKøb
6InkClub DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A i 162 dage. Laveste pris i perioden er 277 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 306 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Leitz Leitz Ergo Active balancepude med stofbetræk Mørkegrå 65400089 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026306 kr2 kr (1%)
14. maj 2026308 kr2 kr (1%)
12. maj 2026310 kr1 kr (0%)
11. maj 2026311 kr1 kr (0%)
9. maj 2026312 kr2 kr (1%)
6. maj 2026314 kr1 kr (0%)
5. maj 2026315 kr1 kr (0%)
3. maj 2026316 kr2 kr (1%)
1. maj 2026318 kr40 kr (14%)
28. apr. 2026278 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret