Gå til hovedindhold

Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion

LeitzKontormøblerEAN: 4002432138371
Pris fra 1.998 krtil 3.250 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.252 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1998 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion
1.998 kr
Til butik
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion billede

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Arbejdsstationer
Farve: 2
Artikel nr.: 65340001
EAN: 4002432138371
Varenr.: 21416880
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord med påmindelse om at stå op Gamer Bord
-20%1.999 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord med påmindelse om at stå op Gamer Bord billede

Produktinformation

Pladsbesparende hæve-sænke bord for en ergonomisk arbejdsplads. Elektrisk højdejustering. Moderne og minimalistisk design. Kompakt og stilfuldt elektrisk hæve-sænke-bord til steder med begrænset plads Skift ubesværet mellem at sidde og stå med den smarte påmindelsesfunktion om at stå op for at undgå gener og fremme muskelbevægelse, hvilket har en positiv indvirkning på dit velbefindende Elektrisk højdejustering fra 65 - 130 cm for at passe til alle størrelser og krav, jævn motor, som er stille 25db, med overophedningsbeskyttelse og antikollisionsfunktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Gamer Bord
Artikel nr.: 65340001
EAN: 4002432138371
Varenr.: 3296637
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Sidde/ståbord Ergo Small elektrisk hvid
2.098 kr
Til butik
Sidde/ståbord Ergo Small elektrisk hvid billede

Produktinformation

Sid - stå - bevæg dig. Uanset om du stræber efter en sundere livsstil eller vil undgå smerter, når du arbejder, vil vores pladsbesparende hæve-sænke-borde løfte din arbejdsplads til nye højder. Det kompakte design med en bordplade på 80 x 60 cm er ideelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: sænkeborde
EAN: 4002432138371
Varenr.: LTZ65340001
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leitz Ergo hæve-sænke bord lille hvid
-22%2.373,75 kr
Før 3.027,26 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hæve Sænkebord - Elektrisk - Hvid - 80x60 Cm - Leitz
2.489,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Leitz Ergo Small Sidde/stå-skrivebord Hjemmekontor
2.494 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Hæve-Sænke Skrivebord, elektrisk, med påmindelse at stå op
2.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Litet Elektrisk Højde- & Sænkbart Skrivebord Hvid
2.624 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord
3.250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.998 kr2.197 krKøb
2Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb
3Officely.dk2.098 kr2.098 krKøb
4RedOffice Konpap2.373,75 kr2.373,75 krKøb
5Gucca.dk2.489,95 kr2.489,95 krKøb
6CompuMail DK2.494 kr2.494 krKøb
7Komplett DK2.499 kr2.499 krKøb
8Dustin DK2.624 kr3.122,75 krKøb
9Nova Nordic A/S3.250 kr3.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion

PriceData har fulgt prisen på Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.998 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 2.278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.107 kr.

Den nuværende pris på 1.998 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Leitz Ergo lille elektrisk hæve-sænke skrivebord - 80x60 cm - hvid - med påmindelse om at stå-op-funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.998 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.999 kr99 kr (5%)
18. maj 20262.098 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.099 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.098 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.099 kr12 kr (1%)
9. maj 20262.087 kr1 kr (0%)
6. maj 20262.088 kr1 kr (0%)
4. maj 20262.087 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.088 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret