Gå til hovedindhold

Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A

LeitzKontormøblerEAN: 4002432138449
Pris fra 239 krtil 374 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 231 kr 15. maj

Sammenlign priser på Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm
-27%239 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm billede

Produktinformation

Pegboard organiseringstavle til skrivebordet med unikke brede hængende kroge for at frigøre plads og holde dit skrivebord ryddeligt. Pratisk lodret opbevaring til alle dine daglige fornødenheder. Den lille pegboard-organiseringstavle er 42 cm bred og 25 cm høj for at hjælpe dig med at opbevare de ting, du bruger dagligt og frigøre plads på dit skrivebord; ideel til hjemmekontor og kontor Denne alsidige kompakte pegboard-organiseringsløsning kan monteres oven på et skrivebord eller hænges nedenunder for at få mest muligt ud af din plads. Tre stk. tilbehør til organiseringstavlen medfølger; alt lavet af 85% recirkuleret plast: 1 x notesbogholder, 1 x penneholder og 1 hængekrog til et headset Kompatibel med de fleste skriveborde med en maksimal bordpladetykkelse på 35 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Leitz
Kategori: Skrivebordstilbehoer
Artikel nr.: 65480000
EAN: 4002432138449
Varenr.: 3305402
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Leitz Ergo lille Pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm hvid
239 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Leitz Ergo Pegboard Organiseringstavle til skrivebord, lille 42x25 cm
259 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leitz Ergo pegboard organiseringstavle
-33%275 kr
Før 411,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A
349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Leitz Ergo Small Pegboard Skrivebordsorganisator 42x25 Cm
374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK239 kr278 krKøb
2CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
3Komplett DK259 kr259 krKøb
4RedOffice Konpap275 kr275 krKøb
5InkClub DK349 kr349 krKøb
6Dustin DK374 kr460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Leitz Leitz Ergo lille pegboard organiseringstavle til skrivebordet, 42x25 cm 65480000 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026239 kr2 kr (1%)
17. maj 2026237 kr2 kr (1%)
16. maj 2026235 kr4 kr (2%)
15. maj 2026231 kr4 kr (2%)
14. maj 2026235 kr3 kr (1%)
13. maj 2026232 kr5 kr (2%)
12. maj 2026237 kr3 kr (1%)
11. maj 2026234 kr2 kr (1%)
10. maj 2026236 kr1 kr (0%)
9. maj 2026235 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret