Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018063033
Pris fra 455 krtil 1.325 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 870 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 454 kr 6. maj

Sammenlign priser på LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 455 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75445 Anzellansk rumskib
455 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75445 Anzellansk rumskib billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Star Wars
Farve: 1
Artikel nr.: 75445
EAN: 5702018063033
Varenr.: 25368019
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75445 Anzellansk rumskib
455 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75445 Anzellansk rumskib billede

Produktinformation

LEGO® Star Wars™ Anzellian Starship er et byggesæt med 701 klodser med Grogu, et byggeligt stjerneskib med cockpit og et Anzellan-værksted til droid-bygning og reparationer. Gå ombord på det klodsbyggede modelrumskib og placer Grogu figuren og 2 Anzellaner ombord til fantasifuld leg, udforsk derefter værkstedsområdet, hold en pause med en drik og en blå kage, og gør klar til landing ved at folde landingsstellet ud, åbne lugen og sænke rampen for at opdage en ny planet. Indeholder Grogu figur og 2 Anzellan-karakterer Klodsbygget stjerneskib med cockpit Værkstedsområde til droid-bygning og reparationer Landingsstel, luge der kan åbnes, og nedfældelig rampe Designet til nem leg med aftageligt tag og aftagelig arbejdsbænk Understøtter byggeoplevelsen med LEGO® Builder appen Et kreativt Star Wars™ legesæt skabt til praktisk bygning og historiedrevne eventyr. Velegnet til alderen 9+, indeholder 701 delar. Måler 262mm x 282mm x 76mm.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75445
EAN: 5702018063033
Varenr.: 3432803
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars Anzellaner-stjerneskib 75445
466 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele
-3%589 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75445 LEGO Star Wars™ Anzellansk rumskib
599,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele
-3%609 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Anzellansk Rumskib 75445 - 701 Dele
649,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars Anzellan Starship - GEEKD.dk
1.325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK455 kr494 krKøb
2Proshop DK455 kr494 krKøb
3Komplett DK466 kr466 krKøb
4Boligcenter DK589 kr589 krKøb
5Legekæden599,95 kr599,95 krKøb
6Vivas DK609 kr688 krKøb
7Kids-world.dk649,95 kr649,95 krKøb
8Geekd1.325 kr1.325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele i 109 dage. Laveste pris i perioden er 454 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 461 kr.

Den nuværende pris på 455 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for LEGO Star Wars 75445 Anzellan Starship - byggesæt 9+, 701 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026455 kr11 kr (2%)
21. maj 2026466 kr1 kr (0%)
7. maj 2026465 kr11 kr (2%)
6. maj 2026454 kr1 kr (0%)
3. maj 2026455 kr10 kr (2%)
2. maj 2026465 kr4 kr (1%)
14. feb. 2026469 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret