Gå til hovedindhold

LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne

LegoSamleklodserEAN: 5702018063002
Pris fra 461 krtil 1.415 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 954 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars 75441 Angrebsskib af Venator-klassen
461 kr
Til butik
LEGO Star Wars 75441 Angrebsskib af Venator-klassen billede

Produktinformation

Byg en imponerende detaljeret model fra Star Wars: Revenge of the Sith™ med LEGO® sættet Angrebsskib af Venator-klassen. Genskab det strømlinede og dynamiske rumskib, der bruges til kamp og transport af stjernejagere, soldater og gods. Placer dit mesterværk på standen, og udstil det alene eller sammen med andre modelsæt (sælges separat) fra LEGO Star Wars™ Starship Collection. Genskab det strømlinede Angrebsskib af Venator-klassen med LEGO® klodser Udstil din kreation på den klodsbyggede stand med navneplade En del af LEGO® Star Wars™ Starship Collection-samlingen af rumfartøjer En Star Wars™ gave til voksne fans af prequel-trilogien Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 18+, 643 dele, 191mm x 354mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 75441
EAN: 5702018063002
Varenr.: 3404328
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Star Wars Venator-Class Attack Cruiser 75441
529 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Star Wars - Angrebsskib Af Venator-klassen 75441 - 643 Del
629,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
75441 LEGO Star Wars™ Angrebsskib af Venator-klassen
699,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne
719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne
739 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Star Wars Venator-Class Attack Cruiser - GEEKD.dk
1.415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK461 kr500 krKøb
2Komplett DK529 kr529 krKøb
3Kids-world.dk629,95 kr629,95 krKøb
4Legekæden699,95 kr699,95 krKøb
5Boligcenter DK719 kr719 krKøb
6Vivas DK739 kr818 krKøb
7Geekd1.415 kr1.415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne

PriceData har fulgt prisen på LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne i 126 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO Star Wars 75441 Venator-angrebskrydser - udstillingsmodel til voksne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026461 kr9 kr (2%)
29. maj 2026470 kr32,36 kr (7%)
28. maj 2026437,64 kr1,08 kr (0%)
24. maj 2026436,56 kr
23. maj 2026435,68 kr8,36 kr (2%)
20. maj 2026444,04 kr15,96 kr (3%)
18. maj 2026460 kr9 kr (2%)
15. maj 2026469 kr9 kr (2%)
13. maj 2026460 kr9 kr (2%)
12. maj 2026469 kr80 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret