Gå til hovedindhold

LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017599113
Pris fra 461 krtil 719,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 258,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ideas 21345 Polaroid OneStep SX-70-kamera
461 kr
Til butik
LEGO Ideas 21345 Polaroid OneStep SX-70-kamera billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Ideas
Farve: 1
Artikel nr.: 21345
EAN: 5702017599113
Varenr.: 20518261
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ideas 21345 Polaroid OneStep SX-70-kamera
461 kr
Til butik
LEGO Ideas 21345 Polaroid OneStep SX-70-kamera billede

Produktinformation

Fokuser på at skabe din egen LEGO® klodsmodel af det ikoniske Polaroid OneStep SX-70-kamera. Genskab ikoniske designelementer såsom søgeren, farvespektrummet og knappen til eksponeringskompensation. Læg et af 3 illustrerede "fotos" fra den klodsbyggede Polaroid Time-Zero Land Film-pakke ind i kameraet, tryk på den røde udløserknap, hvorefter billedet bliver skubbet ud, ligesom den ægte vare! De ikoniske designelementer omfatter søgeren og farvespektrummet Indeholder en Time-Zero Supercolor SX-70 Land Film-pakke, der kan bygges Fungerer ligesom en rigtig vintage Polaroid-kameramodel Nostalgisk gaveidé til fotografer og en sjov og kreativ aktivitet for enhver voksen Indeholder trinvis vejledning som guide til den fordybende byggeoplevelse 18+, 516 elements, 262mm x 382mm x 56,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 21345
EAN: 5702017599113
Varenr.: 3220989
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LEGO Ideas 21345 Byggesæt 18år
509 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Ideas Polaroidkamera 21345
549 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Ideas - Polaroid OneStep SX-70 Camera (21345) - GEEKD.dk
599 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele
629,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
21345 LEGO Ideas Polaroid OneStep SX-70-kamera
649,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Ideas 21345 - Polaroid OneStep SX-70 Camera
666 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Ideas - Polaroid Onestep Sx-70 Kamera - 21345
719,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK461 kr500 krKøb
2Proshop DK461 kr500 krKøb
3CompuMail DK509 kr509 krKøb
4Komplett DK549 kr549 krKøb
5Geekd599 kr599 krKøb
6Kids-world.dk629,95 kr629,95 krKøb
7Legekæden649,95 kr649,95 krKøb
8Teknikproffset DK666 kr725 krKøb
9Gucca.dk719,95 kr719,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele i 179 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LEGO ® Ideas - Polaroid OneStep SX-70-kamera - 21345 - 516 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026461 kr18 kr (4%)
28. maj 2026479 kr20 kr (4%)
23. maj 2026459 kr6 kr (1%)
12. maj 2026465 kr1 kr (0%)
10. maj 2026464 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026465 kr13 kr (3%)
25. apr. 2026478 kr2,04 kr (0%)
24. apr. 2026475,96 kr2,04 kr (0%)
22. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026479 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret