Gå til hovedindhold

LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702018063439
Pris fra 597 krtil 1.280 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 683 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 23. maj

Sammenlign priser på LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 597 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter 76467 Luna Lovegoods hus
597 kr
Til butik
LEGO Harry Potter 76467 Luna Lovegoods hus billede

Produktinformation

Besøg familien Lovegoods finurlige hus sammen med Harry Potter™ og Hermione Granger™. Projicer billeder fra Eventyret om de Tre Brødre på køkkenvæggen med LEGO® lysklodsprojektoren. Se Luna Lovegoods værelse. Udforsk Xenophilius Lovegoods trykkeriværksted. Find LEGO Harry Potter 25-års jubilæums-samlerobjektet i form af en hare-patronus ... og pas på dødsgardisten! 5 LEGO® Harry Potter™ minifigurer plus et samlerobjekt i form af en hare-patronus Genskab køkkenet, Xenophilius' trykkeriværksted og Lunas værelse Aktivér LEGO® lysklodsen for at projicere billeder på køkkenvæggen Legetøjsgave til piger, drenge og enhver fan fra 10 år Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 10+, 764 elements, 382mm x 262mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76467
EAN: 5702018063439
Varenr.: 3404359
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Harry Potter 76467 - Lunas Lovegoods hus byggesæt
-4%719 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Harry Potter 76467 - Lunas Lovegoods hus byggesæt billede

Produktinformation

Magisk LEGO byggelegetøj til Harry Potter-fansGenskab stemningen fra troldmandsverdenen med Lunas Lovegoods hus. Dette detaljerede LEGO byggesæt fra Harry Potter-serien inviterer børn fra 10 år og op til timers fordybende leg og udstilling. Sættet indeholder 764 elementer og fem minifigurer, så der er masser af scener at bygge og historier at fortælle.For kreativ leg og flot udstillingDet særprægede hus er fyldt med små detaljer og rum, der indbyder til rolleleg og eventyr. Med minifigurer kan man skabe ikoniske øjeblikke og give fantasien frit løb. Modellen egner sig både som underholdende byggeprojekt og som iøjnefaldende blikfang på hylden i ethvert børneværelse eller samling af LEGO og Harry Potter.Serie: Harry PotterAnbefalet alder: 10+ årAntal klodser: 764Antal minifigurer: 5 stk.Modelnummer: 76467Produktmål (H × B × D): 29 × 22 × 10 cmPakkemål (H × B × D): 38 × 26 × 7 cmPakkevægt: 1,01 kgVejledning: JaSikkerhedsadvarsel: Ikke egnet til børn under 3 år pga. små dele. Brug under opsyn af en voksen. Gem emballagen for vigtige oplysninger....

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 1.38g
EAN: 5702018063439
Varenr.: 2064069
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76467 LEGO Harry Potter™ Luna Lovegoods hus
719,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Harry Potter 76467 - Lunas Lovegoods hus byggesæt
-4%739 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Harry Potter™ – Luna Lovegoods hus (76467)
821 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele
849,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter Huset til Luna Lovegood 76467
948 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Harry Potter - Luna Lovegoods Hus - GEEKD.dk
1.280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK597 kr636 krKøb
2Boligcenter DK719 kr719 krKøb
3Legekæden719,95 kr719,95 krKøb
4Vivas DK739 kr818 krKøb
5Teknikproffset DK821 kr880 krKøb
6Kids-world.dk849,95 kr849,95 krKøb
7Komplett DK948 kr948 krKøb
8Geekd1.280 kr1.280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele i 182 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 619 kr.

Den nuværende pris på 597 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LEGO ® Harry Potter - Luna Lovegoods Hus 76467 - 764 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026597 kr98 kr (20%)
23. maj 2026499 kr123 kr (20%)
10. apr. 2026622 kr23 kr (4%)
2. apr. 2026599 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026597 kr17 kr (3%)
28. mar. 2026580 kr19 kr (3%)
24. mar. 2026599 kr19 kr (3%)
14. mar. 2026580 kr19 kr (3%)
10. mar. 2026599 kr2 kr (0%)
4. mar. 2026597 kr17 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret