Gå til hovedindhold

LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018033241
Pris fra 279 krtil 733 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeland
-17%279 kr
Før 337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeland billede

Produktinformation

Gør dig klar til at klatre, hoppe og prøve forlystelser i LEGO® Friends byggesættet Sjovt indendørs legeland. Afprøv klatrenettet og forhindringerne sammen med Liann og Nova. De elsker karrusellen og at rutsje ned i boldbassinet, og de skiftes til at tage ture i den hoppende kaninforlystelse. Når det er tid til en pause, kan du sludre med ejeren Sonia og få lidt lækkert at spise i snackbaren. Omfatter bl.a. klatrenet, karrusel, boldbassin, rutsjebane, kaninforlystelse og snackbar Legesættet til rolleleg indeholder 3 LEGO® Friends figurer Med bl.a. slushice, hotdogs, telefon, tyggegummiautomat, kasseapparater og meget mere En venskabsgave eller fødselsdagsgave til piger og drenge Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 7+, 668 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42686
EAN: 5702018033241
Varenr.: 3404232
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele
-15%389 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele billede

Produktinformation

Byg en farverig indendørs legepladsGiv børn fra 7 år timevis af kreativ leg med LEGO Friends 42686. Sættet skaber en hyggelig, farverig legeplads med masser af aktiviteter, hvor minidukkerne kan boltre sig. Med i alt 668 elementer og 3 minidukker er der rig mulighed for at opfinde lege, historier og rollespil.Perfekt til fans af LEGO FriendsModellen måler ca. 16 × 32 × 15 cm (H × B × D) og er en flot udstillingsmodel, når legen er slut. Serien er en del af Friends-universet, som inviterer til social, fantasifuld leg i et velkendt miljø.Serie: FriendsAlder: 7+ årElementer: 668Minidukker: 3 stk.Modelmål: Højde: 16 cm, Bredde: 32 cm, Dybde: 15 cmVejledning: JaPakkemål: 25,9 × 38,0 × 7,0 cmPakkevægt: 0,901 kgSikkerhed: Brug under opsyn af en voksen; ikke egnet til børn under 3 år pga. små dele; gem emballagen for vigtig info...

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 1.38g
EAN: 5702018033241
Varenr.: 2030202
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele
-15%409 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: LEGO
Vægt: 1.38g
EAN: 5702018033241
Varenr.: 2030202
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Friends – Sjov indendørs legeplads (42686)
441 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Friends - Sjovt Indendørs Legeland 42686 - 668 Dele
529,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42686 LEGO Friends Sjovt indendørs legeland
529,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Friends Sjovt legeland 42686
575 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Friends - Legeland
629,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Friends Fun Indoor Playground - GEEKD.dk
733 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK279 kr318 krKøb
2Boligcenter DK389 kr389 krKøb
3Vivas DK409 kr488 krKøb
4Teknikproffset DK441 kr500 krKøb
5Kids-world.dk529,95 kr529,95 krKøb
6Legekæden529,95 kr529,95 krKøb
7Komplett DK575 kr575 krKøb
8Legebyen DK629,95 kr629,95 krKøb
9Geekd733 kr733 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele i 170 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LEGO Friends 42686 Sjovt indendørs legeplads-sæt - 668 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026279 kr58 kr (17%)
9. apr. 2026337 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026336 kr7 kr (2%)
23. jan. 2026343 kr6 kr (2%)
9. jan. 2026349 kr13 kr (4%)
7. jan. 2026336 kr30 kr (8%)
5. jan. 2026366 kr30 kr (9%)
4. jan. 2026336 kr30 kr (8%)
2. jan. 2026366 kr32 kr (8%)
29. dec. 2025398 kr67 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret