Gå til hovedindhold

LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018054901
Pris fra 99 krtil 249,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 150,95 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42679 Heartlake City kaninhotel
99 kr
Til butik
LEGO Friends 42679 Heartlake City kaninhotel billede

Produktinformation

Hej, kaninfan! Så er det tid til at hoppe forbi LEGO® Friends Heartlake City kaninhotel. Her bliver kæledyrskaniner budt velkommen gennem deres egen dør. Der er en liste til at tjekke kaningæsterne ind og ud. Efter snacks kan kaninerne godt lide at lege. Og så tager de en lur i kaninsengene. Åh-åh! Ligger der kaninpøller rundt omkring? Ikke noget problem! Der er en skovl til at rydde op. Indeholder en dør i kaninstørrelse, et soveområde til kaniner og et gulerodsformet tæppe Med 2 kaninfigurer og 2 minidukker af Paisley og Leo Tilbehøret omfatter en børste og garn samt en skovl til at fjerne kaninpøller Sjov gave til dyrevenner, der godt kan lide legetøj til rolleleg En god fødselsdagsgave til piger og drenge fra 5 år 5+, 161 dele, 191mm x 262mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42679
EAN: 5702018054901
Varenr.: 3404224
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42679 Heartlake City kaninhotel
128,88 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Friends – Heartlake City Bunny Hotel (42679)
214 kr
Til butik
LEGO LEGO Friends – Heartlake City Bunny Hotel (42679) billede

Produktinformation

Velkommen til den fantasifulde verden af, Heartlake City Bunny Hotel, , hvor fantasien kommer til live! Dette dejlige LEGO® Friends-sæt er perfekt til unge byggere fra 5 år og opefter og byder på en charmerende blanding af kreativitet og historiefortælling. Med 161 dele er dette sæt en indgang til uendelige eventyr med dyrepleje og venskab. I centrum af dette fortryllende legesæt står to yndige minidukker og deres bløde ledsagere – to legetøjskaniner, der er klar til at begive sig ud på dejlige eventyr. Heartlake City Bunny Hotel, er mere end bare et byggesæt – det er en fortællende legeplads, hvor børn kan skabe deres egne historier om kaninernes lykke. Træd indenfor i hotellet, og du vil opdage en verden af dejlige detaljer. En særlig kæledyrsdør byder kaninerne velkommen og fører dem ind i et hyggeligt interiør med et gulerodsformet tæppe og hyggelige kaninsenge. En praktisk tjekliste hjælper de unge plejere med at holde styr på deres lodne gæster og sikre, at alle kaniner er til stede under deres ophold. Udenfor fortsætter det sjove med et charmerende siddeområde, hvor kaninerne kan samles og nyde en lækker gulerodscupcake. Sættet indeholder en række tilbehør, der forbedrer legeoplevelsen, såsom en børste, et nøgle uld, mad og vand samt en skovl til de uundgåelige kaninrod. Dette legesæt er designet til at inspirere til kreativitet og empati og er en ideel gave til børn, der elsker dyr og fantasifuld leg. Builder-appen, til ", LEGO", tilføjer et ekstra lag af spænding og tilbyder et intuitivt byggeeventyr med 3D-instruktioner, der giver børnene mulighed for at zoome ind, rotere og udforske deres kreationer fra alle vinkler. Desuden kan de gemme deres fremskridt og følge med i deres byggeeventyr. Uanset om det er en fødselsdagsoverraskelse eller en særlig forkælelse, lover Heartlake City Bunny Hotel timevis af spændende leg og historiefortælling. Lad dit barns fantasi løbe frit, mens de passer på deres kaninvenner og skaber hjertevarmende historier i den livlige verden af Heartlake City. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702018054901
Varenr.: D40792
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele
219,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42679 LEGO Friends Heartlake City kaninhotel
219,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Friends Heartlake Citys kaninhotel 42679
236 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Friends - Kaninhotel
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK99 kr138 krKøb
2CS MEGASTORE DK128,88 kr167,88 krKøb
3Teknikproffset DK214 kr263 krKøb
4Kids-world.dk219,95 kr219,95 krKøb
5Legekæden219,95 kr219,95 krKøb
6Komplett DK236 kr236 krKøb
7Legebyen DK249,95 kr288,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele i 152 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LEGO ® Friends - Heartlake City Kaninhotel 42679 - 161 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202699 kr29,88 kr (23%)
20. maj 2026128,88 kr5,12 kr (4%)
8. apr. 2026134 kr15 kr (13%)
17. mar. 2026119 kr15 kr (11%)
13. feb. 2026134 kr3 kr (2%)
28. jan. 2026137 kr2 kr (1%)
27. jan. 2026139 kr10 kr (7%)
10. jan. 2026149 kr10 kr (7%)
8. jan. 2026139 kr10 kr (7%)
4. jan. 2026149 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret