Gå til hovedindhold

LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446)

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815558
Pris fra 479 krtil 799,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 320,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 454 kr 30. maj

Sammenlign priser på LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10446 3-i-1 vilde dyrefamilier
479 kr
Til butik
LEGO DUPLO 10446 3-i-1 vilde dyrefamilier billede

Produktinformation

Tag dit lille barn med på en læringsrejse verden rundt, og mød pandaer, hjorte, elefanter, skildpadder, tigre - både voksne og unger. I fællesskab kan I lære mere om, hvad de spiser, og snakke om, hvordan de passer deres unger. Udforsk deres levesteder, og lad derefter dit lille barn ombygge dem helt efter eget hoved! De mindste kan udforske, hvor figurerne af de vilde dyr bor, og hvad de spiser Det fantasifulde legetøj indeholder figurer af tigre, skildpadder, elefanter, hjorte og pandaer Det pædagogiske læringslegetøj styrker evnerne til at sortere, matche og sammenligne Julegave, fødselsdagsgave eller gave til en særlig anledning til små børn fra 2 år Dette legetøj til tumlinger er testet til det yderste for at garantere en sikker legeoplevelse 2+, 92 elements, 378mm x 480mm x 112mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10446
EAN: 5702017815558
Varenr.: 3302970
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10446 LEGO DUPLO Town 3-i-1 vilde dyrefamilier
599,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446)
605 kr
Til butik
LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446) billede

Produktinformation

Tag på et vildt eventyr med LEGO 3-i-1 Wild Animal Families-sættet! Dette sæt er perfekt til dyreglade småbørn og indeholder 10 DUPLO-dyrefigurer. Udforsk en savanne, en strand og en skov, og styrk finmotorikken og kreativiteten. En herlig måde at lære om naturen og dyrepleje på!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017815558
Varenr.: D12740
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
3-i-1 vilde dyrefamilier 10446
699,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
3-i-1 vilde dyrefamilier 10446
699,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Town 3-i-1 vilde dyrefamilier 10446
744 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - DUPLO - Vilde dyrefamilier - 92 dele
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK479 kr518 krKøb
2Legekæden599,95 kr599,95 krKøb
3Teknikproffset DK605 kr664 krKøb
4Pixizoo DK699,95 kr699,95 krKøb
5BabySam DK699,95 kr699,95 krKøb
6Komplett DK744 kr744 krKøb
7Legebyen DK799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446)

PriceData har fulgt prisen på LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446) i 125 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO DUPLO Town - 3-i-1 Familier med vilde dyr (10446) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026479 kr25 kr (6%)
30. maj 2026454 kr41 kr (8%)
6. maj 2026495 kr15,04 kr (3%)
2. maj 2026479,96 kr15,04 kr (3%)
27. mar. 2026495 kr20 kr (4%)
18. mar. 2026475 kr8 kr (2%)
14. mar. 2026467 kr8 kr (2%)
10. mar. 2026475 kr86 kr (22%)
24. feb. 2026389 kr86 kr (18%)
12. feb. 2026475 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret