Gå til hovedindhold

LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815831
Pris fra 167 krtil 299,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 132,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10443 Første gang i lufthavnen
167 kr
Til butik
LEGO DUPLO 10443 Første gang i lufthavnen billede

Produktinformation

Giv de mindstes fantasi luft under vingerne med dette detaljerige legetøj med lufthavnstema, designet til at hjælpe dem med at forstå deres følelser omkring nye oplevelser. Byg lufthavnsscenen sammen med dit barn, og leg, at I pakker en kuffert og tjekker den ind. Brug følelseshjulet i byggevejledningen til at hjælpe barnet med at lære sine følelser omkring at flyve eller være i en travl lufthavn. Indeholder legetøjsfigurer af barn og pilot, en bamse og en bevægelig flyvemaskine Spækket med genkendelige lufthavnsdetaljer til timevis af kreativ rolleleg Kufferten kan åbnes, og legetøjsflyets tag kan tages af for at træne finmotorikken gennem leg Gave til tumlinger fra 2 år, der elsker fartøjer og fantasifuld leg Se andre LEGO® DUPLO® sæt til læring gennem leg (sælges separat) 2+, 23 elements, 191mm x 354mm x 91mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10443
EAN: 5702017815831
Varenr.: 3340251
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Duplo 10443 Første gang i lufthavnen
175 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DUPLO Town - Første Gang i Lufthavnen - GEEKD.dk
209 kr
Til butik
LEGO DUPLO Town - Første Gang i Lufthavnen - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Gør de mindstes første flyvetur til en leg med LEGO DUPLO Town - Første Gang i Lufthavnen (10443)! Dette farverige og børnevenlige byggesæt introducerer børn til lufthavnens spændende verden, hvor alt fra check-in til flyafgang kan udforskes gennem leg.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017815831
Varenr.: 52141849018704
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO DUPLO 10443 - Første gang i lufthavnen (23 dele)
-4%259 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele
269,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10443 LEGO DUPLO Town Første gang i lufthavnen
269,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO DUPLO 10443 - Første gang i lufthavnen (23 dele)
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Duplo - Lufthavn - 23 dele
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK167 kr206 krKøb
2CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
3Geekd209 kr209 krKøb
4Boligcenter DK259 kr259 krKøb
5Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
6Legekæden269,95 kr269,95 krKøb
7Vivas DK279 kr358 krKøb
8Legebyen DK299,95 kr338,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele i 149 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LEGO ® DUPLO ® - Første Gang I Lufthavnen 10443 - 23 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026167 kr9 kr (5%)
28. maj 2026176 kr5 kr (3%)
27. maj 2026171 kr24 kr (12%)
23. maj 2026195 kr6 kr (3%)
17. maj 2026189 kr6 kr (3%)
21. apr. 2026195 kr17 kr (10%)
11. apr. 2026178 kr4 kr (2%)
7. apr. 2026174 kr20 kr (10%)
1. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026195 kr17 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret