Gå til hovedindhold

LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele

LEGOSamleklodserEAN: 5702018062944
Pris fra 479 krtil 985 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 506 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 443 kr 6. mar.

Sammenlign priser på LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DREAMZzz 71508 Rævevogter-mech
479 kr
Til butik
LEGO DREAMZzz 71508 Rævevogter-mech billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO DREAMZzz
Farve: 1
Artikel nr.: 71508
EAN: 5702018062944
Varenr.: 25075821
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DREAMZzz 71508 Rævevogter-mech
479 kr
Til butik
LEGO DREAMZzz 71508 Rævevogter-mech billede

Produktinformation

Hjælp Mateo, Izzie og Z-Blob i en mægtig kamp mod den skurkagtige Mareridtskejser! Byg en fantastisk legetøjsræv i form af en superstærk ræve-mech på 2 ben med sværd og skjold eller en majestætisk rævevogter, der står på 4 ben og er udstyret med vinger. Derudover er der 3 minifigurer, 2 grimspawn-figurer og en samlerfigur af et grønt skattedyr i sættet! Børn kan vælge at bygge en rævekriger-robot eller en rævevogter 3 LEGO® DREAMZzz™ minifigurer, der inspirerer til fantasifuld rolleleg Fantasy-legesættet omfatter et diamantæg, der indeholder et grønt skattedyr Sjov gaveidé til børns fødselsdage og en god hverdagsgave til drenge og piger De historiebaserede byggevejledninger findes også i LEGO® Builder appen 9+, 883 elements, 354mm x 378mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71508
EAN: 5702018062944
Varenr.: 3404296
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DREAMZzz robotvogterræv 71508
499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DREAMZzz – Fox Guardian Mech (71508)
587 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 71508 - Dreamzzz - 2-i-1 Rævevogter-mech
589,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele
629,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
71508 LEGO DREAMZzz Rævevogter-mech
699,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO DREAMZzz Fox Guardian Mech - GEEKD.dk
985 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK479 kr518 krKøb
2Proshop DK479 kr518 krKøb
3Komplett DK499 kr499 krKøb
4Teknikproffset DK587 kr646 krKøb
5Gucca.dk589,95 kr589,95 krKøb
6Kids-world.dk629,95 kr629,95 krKøb
7Legekæden699,95 kr699,95 krKøb
8Geekd985 kr985 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO ® DREAMZzz - Rævevogter-mech 71508 - 883 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026479 kr12 kr (3%)
28. apr. 2026467 kr20 kr (4%)
25. apr. 2026447 kr8 kr (2%)
14. mar. 2026455 kr4 kr (1%)
11. mar. 2026459 kr5 kr (1%)
10. mar. 2026464 kr21 kr (5%)
6. mar. 2026443 kr21 kr (5%)
4. mar. 2026464 kr15 kr (3%)
27. jan. 2026449 kr17 kr (4%)
25. jan. 2026466 kr29 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret