Gå til hovedindhold

Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele

LegoKonstruktionssætEAN: 5702017415871
Pris fra 57 krtil 149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31134 Rumfærge
57 kr
Til butik
LEGO Creator 31134 Rumfærge billede

Produktinformation

Tag på fantastiske intergalaktiske eventyr med 3 forskellige LEGO® rumlegetøj i 1 legesæt. Flyv i kredsløb med en rumfærge og dens satellit, der kan trækkes ud. Ombyg den bagefter til en astronaut med bevægelige arme og ben - klar til at erobre planeter - eller byg den om igen til et supersejt rumskib med bevægelige vinger. Legemulighederne blandt stjernerne er uendelige med dette fantastiske 3-i-1-sæt. Børn kan nyde 3 forskellige rumeventyr blandt stjernerne Rumfærgen og den bevægelige astronautfigur omfatter masser af tilbehør Børn fra 6 år kan bruge de 144 elementer til at nyde en berigende byggeproces Dette robuste byggelegetøj har en bærbar størrelse, som børn kan tage med på farten Hold udkig efter sættet Vintage motorcykel (31135) og andre LEGO® Creator 3-i-1-sæt 6+, 144 elements, 141mm x 191mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31134
EAN: 5702017415871
Varenr.: 3144323
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Rumfærge 31134
57 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele billede

Produktinformation

Børn fortjener det bedste, og derfor vil vi gerne præsentere dig for Konstruktionsspil Lego 144 Dele, der er ideel til dem, som gerne vil have kvalitetsprodukter til deres mindste! Få Lego og andre mærker og licensprodukter til de bedste priser!Antal stykker: 1 Dele144 DeleType: KonstruktionsspilAnbefalet alder: + 6 årMateriale: PlastikSprog: EngelskADVARSLER: Kun til børn over 36 måneder. Indeholder små dele. Fare for drukning....

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Byggelegetøj
Vægt: 0.2g
EAN: 5702017415871
Varenr.: 890394
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Creator 31134 - Space Shuttle
81 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Creator - Rumfærge 31134 3-i-1 - 144 Dele
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31134 LEGO Creator Rumfærge
89,95 kr
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Konstruktionsspil Lego 144 Dele
141 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Creator Rumfærge (31134) - GEEKD.dk
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK57 kr96 krKøb
2Komplett DK57 kr57 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK81 kr130 krKøb
5Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
6Legekæden89,95 kr89,95 krKøb
7Streetshoppen141 kr141 krKøb
8Geekd149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele

PriceData har fulgt prisen på Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lego Creator 3-i-1 Rumfærge - byggesæt med 144 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202657 kr2 kr (3%)
14. maj 202659 kr3 kr (5%)
15. apr. 202662 kr3 kr (5%)
6. apr. 202659 kr1 kr (2%)
3. apr. 202660 kr2 kr (3%)
2. apr. 202662 kr2 kr (3%)
10. mar. 202660 kr2 kr (3%)
20. jan. 202662 kr1 kr (2%)
19. dec. 202561 kr2 kr (3%)
15. dec. 202563 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret