Gå til hovedindhold

LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702017567402
Pris fra 111 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31146 Blokvogn med helikopter
111 kr
Til butik
LEGO Creator 31146 Blokvogn med helikopter billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Creator 3-in-1
Farve: 1
Artikel nr.: 31146
EAN: 5702017567402
Varenr.: 20460153
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31146 Blokvogn med helikopter
111 kr
Til butik
LEGO Creator 31146 Blokvogn med helikopter billede

Produktinformation

Se op mod skyerne! En helikopter er ved at lande bag på en lastbil. Når den er landet, kan du ombygge den seje LEGO® Creator Blokvogn med helikopter til et kraftfuldt propelfly og en tankvogn eller forvandle den til en hotrod-racerbil og en SUV for at udspille spændende racerløb. Du kan også fyre op under fantasien og skabe dine egne fartøjer. Der er nonstop-action med det her 3-i-1-fartøjssæt! Børn kan bygge og ombygge sættet for at lege rollelege om historier med 3 forskellige modeller Hvert legetøjsfartøj har bevægelige funktioner, bl.a. hjul og rotorblade Børn kan udstille 1 af de 3 sæt på soveværelset efter leg 3-i-1-legetøjet kan gives som gave til børn, der elsker sjov rolleleg Hold udkig efter andre LEGO® Creator sæt (sælges separat) i sortimentet 7+, 270 elements, 191mm x 262mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31146
EAN: 5702017567402
Varenr.: 3220991
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Creator 31146 ladbil med helikopter
123 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Creator 31146 - Flatbed Truck with Helicopter
-12%166 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31146 LEGO Creator Blokvogn med helikopter
179,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Creator - Flatbed Truck med Helicopter (31146) - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
2Proshop DK111 kr150 krKøb
3Komplett DK123 kr123 krKøb
4Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
5Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
6Boligcenter DK199 kr199 krKøb
7Geekd199 kr199 krKøb
8Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+

PriceData har fulgt prisen på LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for LEGO Creator 3-i-1 31146 Ladlastbil med helikopter - byggelegetøj 7+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026111 kr12 kr (10%)
22. maj 2026123 kr5 kr (4%)
12. maj 2026118 kr6 kr (5%)
9. maj 2026112 kr6 kr (5%)
30. apr. 2026118 kr8 kr (6%)
29. apr. 2026126 kr14 kr (13%)
15. apr. 2026112 kr6 kr (5%)
9. apr. 2026118 kr6 kr (5%)
7. apr. 2026112 kr6 kr (5%)
4. apr. 2026118 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret