Gå til hovedindhold

LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702016199055
Pris fra 115 krtil 189,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 74,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 1. maj

Sammenlign priser på LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60205 Skinner
115 kr
Til butik
LEGO City 60205 Skinner billede

Produktinformation

Overvind enhver forhindring med de sjove og fleksible LEGO® City 60205 Skinner! Udvid dit skinnenet, så dit tog kan køre steder, det aldrig har været før. Sørg for, at dine LEGO City indbyggere er glade, og at dine tog kører til tiden! 5-12, 20 elements, 191mm x 262mm x 61mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60205
EAN: 5702016199055
Varenr.: 2665437
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Skinner 60205
115 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60205 Skinner
125 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO City Rails - 60205 - GEEKD.dk
155 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele
167,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego City - Skinner - Sæt Med 20 Dele
169,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60205 LEGO CITY SPOR OG KURVER
169,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO City Trains: Skinner - 20 dele
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK115 kr154 krKøb
2Komplett DK115 kr115 krKøb
3CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
4Geekd155 kr155 krKøb
5Kids-world.dk167,95 kr167,95 krKøb
6Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
7Legekæden169,95 kr169,95 krKøb
8Legebyen DK189,95 kr228,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele i 181 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LEGO ® City - Skinner 60205 - 20 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026115 kr3 kr (3%)
17. maj 2026118 kr10 kr (9%)
1. maj 2026108 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026118 kr10 kr (9%)
24. apr. 2026108 kr10 kr (8%)
18. apr. 2026118 kr10 kr (9%)
13. mar. 2026108 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026109 kr3 kr (3%)
7. mar. 2026112 kr13 kr (10%)
2. mar. 2026125 kr17 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret