Gå til hovedindhold

LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer

LEGOSamleklodserEAN: 5702018031858
Pris fra 356 krtil 747 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 28. apr.

Sammenlign priser på LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 11504 Fredslilje
356 kr
Til butik
LEGO Botanicals 11504 Fredslilje billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Botanical Collection
Farve: 1
Artikel nr.: 11504
EAN: 5702018031858
Varenr.: 25075735
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 11504 Fredslilje
356 kr
Til butik
LEGO Botanicals 11504 Fredslilje billede

Produktinformation

Lad kreativiteten blomstre med LEGO® Botanicals sættet Fredslilje, et byggesæt til voksne. Nyd et afslappende hobbyprojekt, mens du bygger en fredslilje med 2 sammenrullede knopper, 2 delvist lukkede og 2 åbne blomster samt en ferskenfarvet plantepotte, der er nem at udstille. Når den er færdig, bliver den til en smuk blomsterdekoration, som skaber en rolig stemning i ethvert rum. 2 sammenrullede knopper, 2 delvist åbne og 2 helt åbne blomster Blomstersættet indeholder sjove elementer som en omfarvet gulerod og popcorn Når du er færdig, kan du udstille fredsliljen som et indretningselement med naturtema En fantastisk gaveidé med blomster til kvinder og mænd på valentinsdag og til særlige lejligheder Zoom ind, drej sæt og følg byggefremskridt i LEGO® Builder appen 18+, 474 dele, 282mm x 262mm x 76mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11504
EAN: 5702018031858
Varenr.: 3404097
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals fredslilje 11504
390 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Fredslilje
-21%436 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer
-4%449 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer
-4%469 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botanicals – Fredslilje (11504)
474 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego 11504 - Peace Lily - Botanicals - Fredslilje
499,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
11504 LEGO Botanicals Fredslilje
499,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Botanicals - Fredslilje 11504 - 474 Dele
529,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Botanicals - Fredslilje - GEEKD.dk
747 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK356 kr395 krKøb
2Proshop DK356 kr395 krKøb
3Komplett DK390 kr390 krKøb
4Eurotoys436 kr436 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr548 krKøb
7Teknikproffset DK474 kr533 krKøb
8Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
9Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
10Kids-world.dk529,95 kr529,95 krKøb
11Geekd747 kr747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer

PriceData har fulgt prisen på LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer i 126 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 371 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LEGO Botanicals Fredslilje (11504) - byggekit til voksne, 474 elementer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026356 kr5 kr (1%)
29. maj 2026351 kr7 kr (2%)
26. maj 2026358 kr1 kr (0%)
25. maj 2026359 kr7 kr (2%)
24. maj 2026366 kr7 kr (2%)
23. maj 2026359 kr7 kr (2%)
20. maj 2026366 kr7 kr (2%)
19. maj 2026359 kr7 kr (2%)
18. maj 2026366 kr8 kr (2%)
14. maj 2026358 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret