Gå til hovedindhold

LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+)

LEGOSamleklodserEAN: 5702017567570
Pris fra 298 krtil 449,95 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 151,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Icons 10329 Små planter
298 kr
Til butik
LEGO Icons 10329 Små planter billede

Produktinformation

Styrk kreativiteten med LEGO® Icons byggeprojektet Små planter (10329) til voksne. Skab 9 plantemodeller baseret på tørtvoksende, tropiske og kødædende arter, hver i sin egen terracottafarvede urtepotte, der kan bygges. Vælg forskellige modeller for at opleve nem, mellemsvær og avanceret byggekompleksitet, og frisk ethvert lokale op med en farverig og nutidig udstilling. Kreativt byggesæt til planteelskere, indeholder 9 planter og urtepotter, der kan bygges Vælg forskellige modeller med nem, mellem og avanceret kompleksitet Vedligeholdelsesfri indretningselementer til hjemmet eller kontoret En gaveidé med mindfulness til planteelskere og voksne fans af LEGO® byggesæt LEGO® Builder appen indeholder en digital version af byggevejledningen 18+, 758 elements, 262mm x 382mm x 56,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10329
EAN: 5702017567570
Varenr.: 3201880
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LEGO Icons 10329 Byggesæt 18år
310 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10329 Små planter
318 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals Tiny Plants 10329
329 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10329 Icons Mini Planter - GEEKD.dk
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+)
-11%389 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botanical 10329 - Tiny Plants
-16%394 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+)
-11%409 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Icons - Små Planter 10329 - 758 dele
412,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Icons - Små Planter - 10329
419,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10329 LEGO Icons Små Planter
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK298 kr337 krKøb
2CompuMail DK310 kr310 krKøb
3CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
4Komplett DK329 kr329 krKøb
5Geekd349 kr349 krKøb
6Boligcenter DK389 kr389 krKøb
7Teknikproffset DK394 kr453 krKøb
8Vivas DK409 kr488 krKøb
9Kids-world.dk412,95 kr412,95 krKøb
10Gucca.dk419,95 kr419,95 krKøb
11Legekæden449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LEGO byg selv - Icons 10329 Små Planter (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026298 kr1 kr (0%)
16. maj 2026299 kr1 kr (0%)
3. maj 2026298 kr1 kr (0%)
1. maj 2026299 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026298 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026299 kr60 kr (25%)
2. feb. 2026239 kr47 kr (16%)
29. jan. 2026286 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret