Gå til hovedindhold

LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele)

LEGOSamleklodserEAN: 5702018061817
Pris fra 119 krtil 388,24 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 269,24 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 11506 Vippeplanter
119 kr
Til butik
LEGO Botanicals 11506 Vippeplanter billede

Produktinformation

Dine byggeevner er helt i top - og nu kan du lave bedårende pynteplanter, der beviser det! Lav en middagsblomst (isblomst) ved navn Lumi med lilla knopper, en rosetplante ved navn Ellie med en lang stilk og koralfarvede knopper samt 2 pastelfarvede plantepotter med smileys. Potterne har afrundede bunde, hvilket gør planterne til supersjov vippende pynt til dit skrivebord eller sengebord. Lav en middagsblomst med lilla knopper og en rosetblomst med koralfarvede knopper Sættet indeholder en lysegrøn og en lyserøde potte Børn kan udstille planterne som pynt på værelset eller på skrivebordet Sættet er en kreativ idé til piger og drenge som fødselsdagsgave og til andre lejligheder Kompatibelt med LEGO® Botanicals sættet Glade planter (10349, sælges separat) 9+, 253 elements, 205 x 191 x 46 MM...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 11506
EAN: 5702018061817
Varenr.: 3404377
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals Gyngende planter 11506
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 11506 Vippeplanter
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Botanicals - Vippeplanter 11506 - 253 Dele
179,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Botanicals 11506 Vippeplanter
179,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele)
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele)
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - Botanicals - Rocking Plants - GEEKD.dk
388,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2Komplett DK119 kr119 krKøb
3CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Legekæden179,95 kr179,95 krKøb
6Boligcenter DK189 kr189 krKøb
7Vivas DK209 kr288 krKøb
8Geekd388,24 kr388,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele) i 62 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LEGO Botanicals 11506 - Vippende planter byggesæt (253 dele) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026119 kr10 kr (8%)
1. apr. 2026129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret